Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 07. bře 2011 13:21:19

Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays

Obrázek Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays Obrázek

Pondělí - 7.3. 19:05 hod.

Pro dnešek půjdu opět proti bookmakerům. Včera se mi to sice nevyplatilo, protože naprosto všechny zápasy dopadly ve prospěch papírových favoritů, ale u tohoto zápasu si prostě nemůžu pomoci.

Do Pittsburghu totiž přijede dosud nejhůře hrající tým z Tampy Bay. Umístění v tabulce ale není ani tak důležité. Baseball je v tomto velmi specifický sport a troufám si říci, že mezi nejlepším týmem a tím nejhorším z MLB není co se výkonnosti týká až tak velký rozdíl. Rozhodně ne takový jako třeba u fotbalu.
Všechny týmy jsou výkonnostně velmi podobné a o vítězi většinou rozhoduje především motivovanost hráčů a herní pohoda, ve které se hráči v danou chvíli nacházejí.
Píše se to v každé příručce pro baseballového sázkaře a kdo hrál někdy baseball aktivně, tak to může jen potvrdit. (sám jsem ho hrál závodně 6 let). Když jdu na pálku s tím, že teď prostě odpálím a půjdu na metu, tak mám skutečně mnohem větší šanci na úspěch než když tam jdu s tím, že to nejspíš nevyjde.

No dost vykecávání a zpět k dnešnímu tipu.
Dnes mnohem více věřím domácím Pirátům. Včera dostali klepec 0:5 od Torronta a mají tak před domácím publikem co napravovat. Na dnešního soupeře to navíc umí. V letošní jarní přípravě se s nimi potkali už 3x a ve dvou případech odešli jako vítězové.
Tampa se naopak velmi trápí a jejich sebevědomí je na bodu mrazu. Tím nechci říct, že je to špatný tým. Jen má prostě momentálně smůlu na soupeře. V posledních kolech se setkali jen s hvězdnými výběry z NY Yankees, Philladelphie, Baltimoru či Minnesoty. Z těchto setkání vždy odcházeli jako hodně poražení a není se tak čemu divit, že jejich psychika je v háji.

Bookmakeři nejspíš věří, že sérii 7 porážek v řadě dokáže Tampra prolomit právě dnes a považují tento tým za favorita utkání, ale tomu já příliš nevěřím a vsadím si na domácí.

Můj tip: Výhra Pitsburgh Pirates - kurz 1,94 u Obrázek

Good luck %%-
<<

Kapr

Příspěvky: 843

Registrován: úte 25. led 2011 22:26:32

Příspěvek pon 07. bře 2011 18:39:01

Re: Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays

Do tohu jdu taky Tampa hraje uplný prd gl
Vsad jen tolik kolik si můžeš dovolit vyhrát ,aby ses stoho nezbláznil !!!! ObrázekMartin Straka Obrázek

Zpět na Baseball

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.467s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore