Příspěvek pát 23. zář 2011 19:55:52

MLB: Washington Nationals - Atlanta Braves

Obrázek

Obrázek Washington Nationals - Atlanta Braves Obrázek

24. 09. 2011 01:05 nášho času

Viera v divokú kartu pre Atlantu už je skoro nemysliteľná, včera prehrali proti Floride 4:0. Na Philadelphiu nemajú, no naopak Washingtom stáva z mŕtvych, včera porazilo práve Philadelphiu s prehľadom 1:6. Atlanta prehrala 13 z posledných 20 zápasov.
Na kopec posielajú Tim Hudson. Proti Mets hodil osem smien, a tak začal veľmi nekvalitne sériu proti Mets, keď Mets vyhrali 2:12 v Atlante. Za jeho posledné tri zápasy má 6,87 ERA. Posledný týždeň ani nehral a navyše vonku má 4,56 ERA.
Timovi sa nedarí, no nedarí sa ani Atlante, ktorá má sériu jednej prehry, no z posledných 10 zápasov prehrali 6. Vyššie som už spomínal ako hrali zo série posledných 20 zápasov.

"Toto bude dôležitá séria proti Bravers, v tomto víkende," povedal 68-ročný manažér Washingtonu, Davey Johnson. Posledný zápas som popísal na začiatku.
Presne tak, Washington ide hore "nezastaviteľnou" silou, vyhral 8 z posledných 10 zápasov a momentálne má 5 výhier v rade. Doma sa im navyše darí o dosť lepšie ako vonku.
Nationals pošlú Stephen Strasburg. Je to pre neho výzva, je mladý, je to jeho prvá sezóna, zatiaľ hádže celkom dobre. Jeho posledný štart bol najlepší od návratu do Majors. Dovolil jeden beh na štyri hity v šiestich smenách proti Floride. Zaznamenal 11 strikeouts. Tento týždeň hral len raz, zaznamenal 3 strikeouts a má za posledných sedem dní 1,50 ERA.

Dnes zoberte Washington! Ako vždy, veľa šťastia. %%-

Washington @ 1,83 Obrázek

Ďalší môj výber pre dnes: viewtopic.php?f=30&t=4921