Příspěvek pát 23. zář 2011 20:57:03

MLB: Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds

Obrázek

Obrázek Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds Obrázek

24. 09. 2011 01:05 nášho času

Tento tip hrám kvôli pitcherom, ktorí majú nastúpiť do tohto zápasu.
O týmoch nebudem ani písať, nie je to veľmi podstatné. Len tak v skratke. Cincinnati je vyššie ako Pittsburgh, čo sa týka tabuľky a ťahá momentálne aj lepšiu šnúru. No obidvaja tímy sú na konci tabuľky, v tabuľke formy myslím. Reds vyhrali z posledných 6 zápasov dva a Pittsburgh len jeden.

Poďme si predstaviť dnešných pitcherov.
Za Reds nastupuje Edison Volquez, ktorý má tohtoročnú ERA 5,87. Za posledných sedem dní hádzal 6x a má 6,75 ERA. Čo ma najviac zaujalo aká je jeho bilancia s Pittsburghom. Z piatich zápasov má 9,53 ERA, 1,94 bič a zaznamenal 6 strikeouts. September nie je tiež dobrý - 5,40 ERA. Ešte aby som nezabudol, vonku má 6,08 ERA.
Edison proste nepatrí medzi dobrých pitcherov.

Piráti vyšlú Jeff Locke. Jeff má tohtoročnú ERA 6,75. Na domácom štadióne 5,40 ERA. Za september 6,75 ERA a posledný týždeň má 9,00 ERA z piatich zápasov.
Jeff je snáď ešte horší pitcher ako Edison. Áno, myslím, že je horší, určite je. Má ale asi výhodu oproti Edisonovi, pretože Edison už hádže 6 rokov, zatiaľ čo Jeff len teraz prvý rok, je to jeho úvodná sezóna. Na porovnanie - Edison má 28 rokov a Jeff 23 rokov.

Ja mám v tipe jasno. Za krásny kurz over. Berte over! Veľa šťastia ako vždy. %%-

over 9 @ 1,9 Obrázek

Ďalší môj výber pre dnes: viewtopic.php?f=30&t=4921