Příspěvek úte 24. dub 2012 13:20:32

MLB 24.4

Bilancia zo vcera 1-1. Sezona zisk + 29 eur. Dnes som sa rozhodol dat len 1 zapas, taktiez na to kto da viac odpalov a to na muzstvo SAN FRANCISCO je tam kurz 1,74 podane za 20 eur, eventualna vyhra 14,80 eur. Troska analyzy: Za san francisco ide na kopec Matt Cain, ktory v troch zapasoch v ktorych bol starterom dovolil len 9 hitov cize priemer 3,33 odpalu na zapas. Za cincinnati ide na kopec Latos ten dovolil v svojich 3 startoch tejto sezony 21 odpalov cize na jeden zapas dovolil palkarom superov 7 odpalov. Zo Cincinnati sa stale zotavuje zo zranenia vyborny palkar Philips, ktory nieje v optimalnej forme. A takym malym mementom by mohlo byt aj pocet ludi na stadione preto ze dnes sa hra v cincinnati na kentucky university basketbalovy zapas ktory ako opisuju media je jednoznacnou prioritou dnes vecer. Priemer palkovani v tejto sezone maju obidve muzstva po 16 zapasoch, kde San Francisco ma priemer 9,2 odpalu na zapas, Cinncinnati ma priemer 7,7 odpalu na zapas. Ak si zapas vyberiete tak ako vzdy GOOOOD LUCK %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-