Příspěvek ned 23. pro 2012 16:23:32

Z4ch4r!

Důvodem proč sem píšu, není to abych, se zde představil jako osoba. Protože neuznávám soc. sítě jako je FB a podobně. Dále nežiji veřejně na internetu. A do mého soukromí je každému h...... Nicméně se mi začíná dít to, že dostávám soukromé zprávy do zdejšího profilu.

Viz. zde : Tato zpráva je z dnešního dne. "Tip/upozornění obsažené v mé odpovědi viz.níže" na zápas Cesena - Bari jsem posílal v době kdy se již 30 min. hrálo o čemž jsem nevěděl.
Hu se asi může podívat a ověřit si tak to že nelžu nebo si něco nevymýšlím. Pokud ne, nezbývá vám nic jiného než mi věřit. Nebo sem napíše sám autor oné zprávy a může ji tak potvrdit. To už, ale nechám na něm. Nechci aby si, ale myslel, že mi to vadí. Jen považuji za nutné do budoucna aby jste právě níže uvedené o mě věděli.

Původní zpráva: Ahoj, co dnes říkáš na Marseille vs Saint Etienne 0 ?



Má odpověď: Zdravim ...... Upozorním tě, že takto to nefunguje. Svoje Analýzy si pečlivě připravuji. Poskytnu ti tedy jen nějáké indicie. A pak i svůj názor.

1 .....X ..... 2
48% 35% 17% statistické hledisko vzájemných zápasů vyjádřeno v procentech.

Marseille se doma v poslední době hodně trápí a to především právě s celky, které jsou v tabulce do 10ho místa. Povětšinou prohrává. Bohužel to, ale neznamená, že serii proher nemůže právě dnes zlomit vzhledem k vzájemným zápasům, kdy tato statistika jasně hovoří pro ně. Mají navíc i lepší formu. Ne o moc ale je to tak. Dále hrají doma což je lepší, než kdyby hráli venku. Soupeř v poslední době ale dosti remizuje právě venku. Ale tady pozor, protože jsou zápasy, kdy nedají ani gol a zde jsou dosti nestabilní naopak Marseille vyjma 1 zápasu, dalo vždy alespoň jednu branku. Narozdíl od soupeře. Bohužel nemám info o absencích na obou stranách a proto tedy jen střílim. Marseille v tomto zápase může vyhrát, možná je, ale i remíza. Nemám, ale úplné informace. Na tento zápas bych tedy já osobně nevsázel. To se rači podívej do druhé Italské ligy na zápas Cesena - Bari kde ta šance na remízu je mnohem lepší. Ale opět je to o tom, že to není nic, co bych měl připraveného.

Dnešní výsledek z 23.12.12 Cesena - Bari 1:1


Chci zde, vysvětlit uživatelům zdejšího fóra, jak funguji co se mých analýz a vsázení týká.

Předem říkám, že nevsázím denně nebo každý tip co kdo kde uveřejní. I kdybych byl, zde celý den online neznamená to, že u toho sedím a čumim do blba. Ale pracuji třeba na PC nebo ho mám jen zapnutý a najeté stránky v prohlížeči.
Dále říkám, že tipy nestřelím od boku, ale snažím se je vždy pečlivě analyzovat. To zda je zde uveřejním, už záleží čistě jen na tom, jestli mám čas, chuť a chce něco se mi psát. Vytvoření jedné analýzy mi trvá několik hodin. Počínaje od výběru zápasu, hledání všech dostupných informací na mocném nástroji "internet" až po někdy i několikahodinovém celkovém zamyšlení nad zápasem a následném vyhodnocením konče. Při výběru zohledňuji kurz, protože kurz za 2,00 „i když je dobrý“ mi za tu námahu nestojí. Snažím se o 2,5 a výše. Povětšinou pak o sázky a analýzy na remízy.

Důvěra v mé analýzy a otázka na to jak velkou důvěru svým analýzám dávám.
Pokud se mě na toto někdo zeptá, "a již se to stalo" !!!vždy!!! odpovím stejně, 9 z 10 !!! Na další otázku proč? Naleznete odpověď ve výše uvedeném odstavci. V 10 bodě co zbývá, jsou pak obsažené faktory, které nemohu, žádným způsobem dopředu odhadnou ( vyloučení v zápase, výkon sudího v zápase, zranění, hrubá chyba obrany nebo jednotlivce atd.) Pokud je analýza neúspěšná a tím i můj tiket vždy se k ní zpětně vracím a snažím se najít to, kde jsem se dopustil chyby. Většinou se stává že, něco opomenete nebo nepřikládáte jisté indícii takovou váhu, kterou si zaslouži. Toto se pak snažím eliminovat a dál neopakovat.

Nemá smysl mi psát a ptát se co si myslím o tom kterém zápasu. Protože, mé indicie k zápasu, které vám poskytnu, nebudou úplné. A nikdy takový zápas nevyhodnotím. Pokud zrovna shodou okolností na něj nemám hotovou analýzu, která nemusí být samozřejmě uveřejněna. Byl bych také rád, kdyby si zde určití lidé uvědomili, že sebelíp napsaná analýza není 100% tip a je jen a jen na vás jestli v ní nebo mé osobě věříte! Když mi někdo napíše navadí mi to, ale nevidím smysl v tom se mě ptát na zápasy. Nejsem tu od toho abych někomu pomáhal finančně si přilepšit nebo pohoršit. A nebo ovlivňovat jeho rozhodnutí, zda-li na ten který zápas vsadit či nikoli.

Co se placených typů týká. Neposkytuji takové služby. Protože mám za to že, nejsem na takové úrovni na, které bych si to mohl dovolit a je to pro mě osobně příliš velká odpovědnost.

Díky za pozornost a pochopení ……… GL