Příspěvek pon 24. pro 2012 16:00:59

Simferopol

Rád bych se představil na tomto fóru, kde působím zhruba týden. Pocházím z ostravského kraje, ale momentálně pracuji v managementu v jedné nejmenované firmě ve Zlíně. V prosinci jsem zdárně oslavil 28. narozeniny a v oblasti sportovního sázení se pohybuji od svých 16 let. Za těch 12 let jsem získal ohromné zkušenosti, které bych chtěl zúročit v dalších letech. Aktivně sportuji - 20 let závodně fotbal, nyní se věnuji aktivně přes půl roku florbalu.

Mým nejoblíbenějším sportovcem a mým vzorem ve fotbale byl a je stále Robert Pirés, který už pomalu míří do fotbalového důchodu, ale jeho charisma a oddanost fotbalu budu obdivovat navždy.

Oblíbenou hrou je bezesporu Football Manager a to všechny jeho verze až po současnou, která je opravdu velmi propracovaná.

Osobně spoléhám spíše na své bety, než na tipy a analýzy ostatních. Opravdu pouze výjimečně mne něco osloví - na základě velmi dobrého infa s tím ale nemám problém. Většina z vás mne pod nickem Simferopol zná z jiných webů a fór. Hodně uživatelů se mne ptá, kde jsem přišel na takový nick? Simferopol je ukrajinské město, kde působí tamní fotbalová Tavrija, na kterou jsem měl ve svých začátcích veliké štěstí, nepamatuji si, že by někdy můj bet na Tavriji nevyšel :-)
Obrázek

Jsem tu sice týden, ale velice se mi líbí zdejší prostředí a dle mého názoru se zde v budoucnu může vybudovat solidní okruh lidí, kteří budou nacházet kvalitní a podložené informace a nebudou zde psát pouze omáčku vypozorovanou z tabulek.


Všem přeji hezké prožití vánočních svátků


Obrázek