Příspěvek pon 04. črc 2011 8:08:54

Petr Jeník

Jmenuji se Petr Jeník, jsem z České Lípy, je mi 31 let a jsem zakladatelem a provozovatelem TipFóra

TipFórum jsem založil v listopadu 2010 jako místo, kde bych si rád popovídal s lidmi, kteří mají stejného koníčka jako já - tedy sportovní sázení. Vůbec jsem netušil, co se z TipFóra stane.
Během pár týdnů nás tu byly desítky a pak stovky a teď už více než tisíc a počet uživatelů a návštěvníků stále roste. Díky tomu se z TipFórum stalo zajímavým i pro inzerenty a díky ním zde mohu pořádat soutěže o zajímavé ceny a TipFórum začalo pomalu generovat i nějaký ten zisk. Rozhodně to ale není na uživení a už vůbec ne na zbohatnutí, jak si někteří zdejší uživatelé myslí.

Živí mě něco jiného. Tedy vlastně něco hodně podobného, ale ve větším měřítku. Vlastním desítky (více než stovku) jiných webových stránek, vytvořených a spravovaných výhradně kvůli generování zisku.
Tímto se zabývám už od svých 18 let a tak můžu říci, že už možná i něco umím. Mezi tím jsem se dva roky živil na plný úvazek i klasickou novinařinou pro Deník.cz.
Kdo mi teď závidí, že vlastně jen sedím doma a penízky mi tečou samy, tak závidět přestaňte. Bez práce to rozhodně není. Pracuji cca 12 hodin denně 7 dní v týdnu.

Budu rád, když se i vy ostatní trochu představíte. Založil jsem pro tento účel nové téma "Představte se", které najdete v levém menu pod položkou Klubovna