Příspěvek stř 06. črc 2011 11:56:41

Mr. Atsor

Ahoj lidi,

jmenuji se Jirka a na internetu vystupuji pod přezdívkou Atsor (Mr. Atsor). Rozhodl jsem se Vám také představit, když už zde tu možnost máme.

Je mi 18 let, jsem z Jižních Čech a věnuji se internetovému podnikání, v němž začínám. Studuji veřejnoprávní školu, baví mě právo. Mým největším koníčkem je tvoření a správa webových stránek, objevování zajímavých triků jak zaujmout lidi na internetu a fascinují mě davová šílenství v podobě sociálních sítí. Už tři roky tvořím fóra, mým největším je letos otevřené diskuzní fórum RostWorld.cz, kde dávám možnost široké diskuze a řadě zajímavých možností. Dále mezi má díla patří například IT magazín Objevit.cz a další.

Na Tipfórum jsem se dostal díky Petrovi, který mi mnohokrát pomohl. Občas si sázím s přáteli, takže se sem zajdu podívat na zajímavé tipy a diskuze. Sám přímo ještě nesázím, nějak jsem neměl čas se to pořádně naučit a mám co dělat s tím, abych peněžně utáhl mé internetové projekty. Časem se do toho pustím.

Mezi mé oblíbené týmy patří v hokeji, který aktivně sleduji a dříve jsem jej i hrál, v české ELH HC Slavia Praha Obrázek a v zámořské NHL Washington Capitals Obrázek případně Florida Panthers Obrázek. Ve fotbale svého favorita přímo nemám, ale fandím všem českým týmům, které mohou ve světě něco dokázat. :)

Přeji Vám šťastné sázky :)
Jiří Rostecký - Provozuji diskuzní fórum a vedu IT magazín.