Příspěvek úte 05. črc 2011 12:15:13

Tiper PePe6

Zdravím vás a chtěl bych podpořit iniciativu Peťi a podpořit toto zajímavé představení .

Jmenuji se Petr, pochazím z Ostravy je mi 19, ale letos mi bude už za par 20 :D .

Sázim už nějakých 5 roku, ale posledni rok se převažně věnují sledovaní výsledku a analyzovaní jednotlivých zápasu a turnaju . Začinal jsem u fotbalu přešel přes basket a teď jsem zakotvil u tenisu ktery se stal pro mě hodně zajimavým . Ale určite zvladam i fotbal, kterému se taky věnuji ve svém životě bezmála asi 6 let . A to byl klíč který mě vesměs dostal do sazkovky jménem Tipsport, myslel jsme když hraju fotbal tak mu budu strašně moc rozumět, ale skutečnost je jiná . Nějak jsme se přesunul k tomu tenisu kteremu se teď hodně věnuji a dokonce jsem si myslel že jsem tak dobrý že jsem si založil web kde radim a dávam tipy .

Asi si říkate co mě živí, mno asi rodiče :D stále studuji dokonce ještě na středi škole pitome Elektro takže kdo bude chtit dobudoucna nainstalovat siť do bytu jsem váš člověk .

Jsem hodně ráda že jsem jednoho dne když jsme zadal do vyhledavače rady,tipy nebo nějak tak narazil na toto forum jsem tu asi 3 měsícem a jsem staršně rád že je něco v česku, protože tohle mi chybělo jako při vsazeni .Slovaci maji kolemdvou, zahranični to ani nejmenuju a mi nic ! Ale konečně jsem tu a našel jsem zde plno inspirace a plno super lidi co se věnuji něčemu podbnému jako já vi a všichni kolem a to sazenim . Je to bezva protože denně se dovím mnoho nových věci jak z oblasti Tenisu fotbalu nebo samotné hry a mužu se zlepšit v tom co dělam .

Určitě bych dal palec nahoru zakladeteli !!! A poděkoval za tyto prostory že je to tu zdarma a ještě jsou tu nějake ty soutěže takže mužete dokonce vydělat !!! Gratulujuji a fandim takovým lidem .

A doufam že se přidate dalši a něco napíšete o sobě ;-) ať víme skym to máme čest přece jen se tu někteří tak nějak známe a máte vuči někomu své sympatie že ?! (*)
Fandím Obrázek, Obrázek

Moje prácička :) http://www.tenisak2.cz/ + black list
POuze a jedině TE-NI-S a FOTBAL