FAQ  •  Registrovat  •  Přihlásit se

Dnešní zápasové analýzy zdarma v novém kabátě na Kurzovesazeni.com

Tak hotovo. Robot na value je připravený

<<

Petr Jeník

Udělil hodnocení: 892x

Obdržel hodnocení: 732x

Příspěvek stř 22. led 2014 8:57:25

Tak hotovo. Robot na value je připravený

V pátek jsem sem dával tipy, které generuje mnou vyvinutý algoritmus na vyhledávání hotnotných kurzů.

A slíbil jsem, že brzy web s tipy zveřejním.

Tak tady to je: BotForBets.com

Vše potřebné se dozvíte po kliknutí na českou vlaječku vpravo nahoře přímo na BotForBets

Jen doplním, že zápasy to prochází 3 dny předem - vyhledá to zápasy vypsané sázkovou kanceláří Obrázek, k danému zápasu spočítá férové kurzy a porovná s nabídkou sázkovky.

Aktuálně to vyhodnocuje zápasy z cca 15 fotbalových lig, ale brzy jich bude cca 50

<<

Audit

Udělil hodnocení: 1x

Obdržel hodnocení: 0x

Příspěvek stř 22. led 2014 11:12:15

Re: Tak hotovo. Robot na value je připravený

No systém je zajímavý, ale myslím, že je nereálný,když jej neaktualizuješ průběžně.
Už teď jsou kurzy down u dnešních typů.
Pokud na tento systém najede několik sázejících, tak kurzy poletí dolů.
Potom nebude vycházet tvůj algoritmus, protože stav nebude aktuální.
:-?
<<

Petr Jeník

Příspěvek stř 22. led 2014 11:15:02

Proto je dobrý web sledovat, abys chytil co nejlepší kurzy :)
A navíc to bere kurzy z Fortuny a na většinu zápasů se dají najít i lepší kurzy jinde
<<

Pepaskipy

Udělil hodnocení: 202x

Obdržel hodnocení: 12x

Příspěvek stř 22. led 2014 16:18:59

je to zajímavé, ale mám dotaz Petře, zda by toto šlo udělat i na tenisy, jsem laik přes počítače, tak vůbec nevím co to obnáší
<<

Petr Jeník

Příspěvek stř 22. led 2014 16:22:01

Je za tím moooooc práce
Takhle to vypadá hrozně jednoduše, ale zkus si spočítat kurz na nějaký zápas - jen tak sám aniž bys viděl kurzy sázkovky :)
K tomu je zapotřebí obrovská spousta statistických dat, tak se musejí různě přepočítávat a porovnávat
A to přesně tento systém dělá
Spočítá to kurzy, porovná je s kurzem sázkovky a kde kurz sázkovky je výhodnější než kurz vypočítaný, tak na to doporučí vsadit
Klasický value betting - jen plně automatizovaný

Na tenis to dělat nemůžu, protože nemá tu obrovskou spoustu statistický dat, která k tomu jsou potřeba. K fotbalu je mám z LeagueSpy, které taky provozuju, takže je čerpám odtud.
<<

Pepaskipy

Udělil hodnocení: 202x

Obdržel hodnocení: 12x

Příspěvek stř 22. led 2014 16:52:15

díky za vysvětlení, tak se budu s tenisama mordovat postaru
<<

Rakoid

Příspěvek stř 22. led 2014 18:14:22

Jinak ta stránka leaguespy je placená nebo se stačí registrovat?
<<

Petr Jeník

Příspěvek stř 22. led 2014 21:24:13

Placená
<<

yurny

Příspěvek čtv 23. led 2014 7:53:55

Ahoj.
Podle mě má na své stránce špatně spočítané ROI,mělo by tam být jen 17% a ne 117. Musíš počítat jen s čistým ziskem, bez vkladů ;)
<<

Petr Jeník

Příspěvek čtv 23. led 2014 8:19:53

To už jsem řešil mockrát s mnoha lidmi
Někteří vykládají ROI jako Čistý zisk / náklady * 100
Jiní jako Příjem / náklady * 100

I na jiných sázkařských webech to mají rozdílně
Já užívám tu druhou variantu, protože mi připadá logičtější - jedná se o "návratnost investice" a nikoli o vyjádření "z(ne)hodnocení investice".
Pokud by pojem ROI znamenal z(ne)hodnocení investice, byl by správně tvůj postup, ale znamená to NÁVRATNOST a správně je tedy podle mě ten můj. A používá ho spousta dalších sázkařských webů. Lépe řečeno většina.

Jen příklad:
Pokud vsadím celkem 10000 a vyhraju jen 8000 - návratnost investice (ROI) je logicky 80% - vložil jsem 10 tis, vrátilo se mi jen 80% z toho.
Z(ne)hodnocení investice by bylo -20% (to ale není ROI)

Ale na tom ses neshodneme. Každý ten pojem vykládá jinak a jde jen o slovíčkaření. Kdybych to udělal podle tvého postupu, ozvalo by se X jiných lidí, kteří by mi psali, že to mám špatně :)
<<

yurny

Příspěvek čtv 23. led 2014 8:32:14

Ok počítáš to podle sebe. Já jen že jsem se s tím teda ještě nesetkal, a to chodím na qpunter,tenisportal,beatbookies... :) Právě mě to zaskočilo, že máš tak velké ROI a hned jsem vsadil ty zápasy podle tebe,aniž bych si to uvědomil :D
<<

Petr Jeník

Příspěvek čtv 23. led 2014 8:44:29

Při sázení hlavně mimo ČR se ROI opravdu uvádí tak jak to píšu já.
Pak je tu ještě termín Yield - a to je to, co vy zaměňujete za ROI.
Koukněte třeba na betrush http://www.betrush.com/
A tady vysvětlení Yield: http://www.soccerwidow.com/betting-advi ... finitions/
<<

Z4ch4r!

Udělil hodnocení: 12x

Obdržel hodnocení: 61x

Příspěvek ned 02. úno 2014 14:37:09

Tak se ptam. Jaky ma tento robot smysl? Kdyz dnes rano tam bylo jeste X zapasu na dnesni nadeli.A dnes ve 14:22 Hod 2.2.14 uz tam neni na dnes nic. Pokud to upravujes v prubehu mel by jsi to ohlasit predem. Jinak to neni nic jineho nez pokus o upravu statistik. Je to jako kdybych si vedl MM a skousel si urcitou strategii a po nakem case bych zjistil ze se dostala do cervenych cisel a nefunguje. A zamerne si umazal ty zapasy ktere nedopadly.Bylo jasne ze to pujde do minusu, jelikoz tam nemuzes nikdy zohlednit aktualni formu tymu. Byla to opravdu jen otazka casu.Bylo zajimave to sledovat. Ale bohuzel dopadlo to tak jak jsem si myslel. Prestante proboha uz hledat jakysi svaty gral vsazeni u SK a jiste typy. Opravdu nexistuji. Neni zadny system! Je jen tvrda drina vyhodnocovani kazdeho zapasu s tim ze i sebelepsi vyhodonoceni ti nikdy nezajisti zisk! Urcite ti to dalo hodne prace, ale tudy urcite cesta nevede.....

GL ..........
<<

Z4ch4r!

Příspěvek ned 02. úno 2014 15:46:48

Z4ch4r! píše:Tak se ptam. Jaky ma tento robot smysl? Kdyz dnes rano tam bylo jeste X zapasu na dnesni nedeli.A dnes ve 14:22 Hod 2.2.14 uz tam neni na dnes nic. Pokud to upravujes v prubehu mel by jsi to ohlasit predem. Jinak to neni nic jineho nez pokus o upravu statistik. Je to jako kdybych si vedl MM a skousel si urcitou strategii a po nakem case bych zjistil ze se dostala do cervenych cisel a nefunguje. A zamerne si umazal ty zapasy ktere nedopadly.Bylo jasne ze to pujde do minusu, jelikoz tam nemuzes nikdy zohlednit aktualni formu tymu. Byla to opravdu jen otazka casu.Bylo zajimave to sledovat. Ale bohuzel dopadlo to tak jak jsem si myslel. Prestante proboha uz hledat jakysi svaty gral vsazeni u SK a jiste typy. Opravdu nexistuji. Neni zadny system! Je jen tvrda drina vyhodnocovani kazdeho zapasu s tim ze i sebelepsi vyhodonoceni ti nikdy nezajisti zisk! Urcite ti to dalo hodne prace, ale tudy urcite cesta nevede.....

GL ..........
<<

Petr Jeník

Příspěvek ned 09. úno 2014 13:06:10

Z webu jsem nikdy žádné vyhodnocené zápasy nesmazal! Nikdy jsem tedy statistiky neovlyvňoval.
Jednou jedinkrát se mi stalo, že jsem smazal tuším 3 tipy a to asi tak 5 minut po té, co na web naskočily. A smazal jsem je proto, že jsem něco testoval a na web naskočily nedopatřením.
Ještě jednou ale říkám, že jsem NIKDY NESMAZAL TIPY JIŽ ODEHRANÝCH ZÁPASŮ a tedy jsem nijak nezkresloval statistiky.

Až budeš příště hodnotit cokoli, co se sázení týká, tak prosím PŘED a nikoli PO bitvě. To umí být generál každý.

Navíc po jednom nevydařeném víkendu těžko o něčem říkat, že to nefunguje.

A ještě víc: systém do této chvíle vyhodnocoval pouze kurzy SK Fortuna. Kdybych na stejné tipy přidával nejvyšší kurzy napříč všemi sázkovkami, tak jak to dělají jiní sázkaři, tak by systém byl i přes ten nepodařený víkend v stále v plusu. A to tak že výrazně.
<<

Z4ch4r!

Příspěvek pon 10. úno 2014 8:54:58

Petr Jeník píše:Z webu jsem nikdy žádné vyhodnocené zápasy nesmazal! Nikdy jsem tedy statistiky neovlyvňoval.
Jednou jedinkrát se mi stalo, že jsem smazal tuším 3 tipy a to asi tak 5 minut po té, co na web naskočily. A smazal jsem je proto, že jsem něco testoval a na web naskočily nedopatřením.
Ještě jednou ale říkám, že jsem NIKDY NESMAZAL TIPY JIŽ ODEHRANÝCH ZÁPASŮ a tedy jsem nijak nezkresloval statistiky.

Až budeš příště hodnotit cokoli, co se sázení týká, tak prosím PŘED a nikoli PO bitvě. To umí být generál každý.

Navíc po jednom nevydařeném víkendu těžko o něčem říkat, že to nefunguje.

A ještě víc: systém do této chvíle vyhodnocoval pouze kurzy SK Fortuna. Kdybych na stejné tipy přidával nejvyšší kurzy napříč všemi sázkovkami, tak jak to dělají jiní sázkaři, tak by systém byl i přes ten nepodařený víkend v stále v plusu. A to tak že výrazně.

Nechapu proc ze me delas blba. Po te co jsem naspal svuj prizpevek. Tak tusim dokonce 3ho nebo 4ho unora se na tve strance robota kde se vzali tu se vzali jakesi HOT tips . K celkove tabulce s vyhodnocenim tam byla jeste druha a to hned pod tou celkovou. Hot tips byly pritom jiz vybrane z odehranych zapasu. Tak ze byly tusim 3tis a neco v plusu narozdil od celkove tabulky, ktera byla v minusu. Sic to bylo jen na urcitou dobu tak, ale bylo!
Je docela pak smesne v tvem podani napsat tuhle vetu:

Takze jsi se v tom urcite hrabal. Jinak hodnotit si mohu cokoli a kdykoli. Protoze to delam jak pred zapasem tak po zapase. A to vzdy! Ma to svuj smysl.
<<

Petr Jeník

Příspěvek pát 21. úno 2014 14:46:06

Ty HOT tipy se tam objevily, ale o těch jsi nic nepsal.
Jen jsem testoval nový algoritmus a tím obrázkem HOT TIP.
Původně jsem chtěl dávat dál tipy podle starého algoritmu a ty podle toho nového označovat právě jako HOT TIP.
A zpětně jsem označil jako HOT TIP i ty, které i v minulosti odpovídali algoritmu novému.
Pak jsem si to rozmyslel a místo abych dával vše a ty přísněji hodnocené označoval jako HOT TIP, tak jsem začal přidávat jen ty podle nového algoritmu.

ALE NIC JSEM ZE STATISTIK NESMAZAL - NIKDY!
<<

Z4ch4r!

Příspěvek pát 21. úno 2014 20:05:45

Petr Jeník píše:Ty HOT tipy se tam objevily, ale o těch jsi nic nepsal.
Jen jsem testoval nový algoritmus a tím obrázkem HOT TIP.
Původně jsem chtěl dávat dál tipy podle starého algoritmu a ty podle toho nového označovat právě jako HOT TIP.
A zpětně jsem označil jako HOT TIP i ty, které i v minulosti odpovídali algoritmu novému.
Pak jsem si to rozmyslel a místo abych dával vše a ty přísněji hodnocené označoval jako HOT TIP, tak jsem začal přidávat jen ty podle nového algoritmu.

ALE NIC JSEM ZE STATISTIK NESMAZAL - NIKDY!

Tak za prvé. Můj první přízpěvek jsem vložil druhého února. A nikde jsem v tomto ani v žádném mém dalším přízpěvku nenapsal a ani jsi to nemyslim, že jsi si mazal zápasy z celkové statistiky! Do svého prvního přízpěvku jsem pouze napsal jakési přirovnání k MM (Money management) v podobě " To je jako kdybych si umazával !".

Myslím jsi, že do robota jsi, ale v tu neděli zasáhl. A to tímto způsobem. Určitě mi dáš za pravdu, že o sobotách a nedělích se hraje nejvíc fotbalových zápasů. Tudíž tvůj robot jich v těchto dnech vygeneruje nejvíce než přes všední dny. viz stats níže:

sobota 11 leden, 3 zápasy
neděle 12 leden, 4 zápasy
sobota 18 ledna, 14 zápasů
neděle 19 ledna, 7 zápasů
sobota 25 ledna, 7 zápasů
neděle 26 ledna, 5 zápasů
A teď pozor nyní přijde kritický víkend " lépe řečeno kritická sobota " kdy se robot z + X tisíc dostal do - X tisíc.
sobota 1 února, 20 zápasů!
neděle 2 února, 1 zápas! ( A právě tady jsi do robota zasáhl a odstranil nedělní ještě neodehrané zápasy. Pochybuji že robot o jednom z nejsílnějších hracích dní v týdnu našel jen jediný zápas. Tímto krokem jsi, ale zasáhl i do celkové statistiky a tak došlo i k jejímu znehodnocení a úpravě.
sobota 8 ůnora 4 zápasy
neděle 9 února 7 zápasů

A za druhé o Hot tipu jsem ve svém prvním přízpěvku nemohl psát, protože tam v tu dobu (druhého února kdy jsem vložil svůj první přízpěvek na robotu ještě nic nebylo).
Tohle je má poslední reakce v tomto topicu k tobě a tvému robotu všeobecně. A ještě jedno opakuji, že nikdy jsem si nemyslel a nikdy jsem zde nenapsal, že jsi si umazával odehrané zápasy z celkové statistik !!!
<<

Petr Jeník

Příspěvek pon 24. úno 2014 8:59:49

Napsal jsi:

Jinak to neni nic jineho nez pokus o upravu statistik. Je to jako kdybych si vedl MM a skousel si urcitou strategii a po nakem case bych zjistil ze se dostala do cervenych cisel a nefunguje. A zamerne si umazal ty zapasy ktere nedopadly.

A já říkám, že je to blbost.
Smazal jsem pouze tuším dva nebo tři tipy a to pár minut po tom co se vložily. A smazal jsem je MNOHEM dříve, než ty zápasy začaly. Smazal jsem je proto, že se tam vložily nedopatřením při testování úprav v systému.
NIKDY jsem nemanipuloval se statistikama, nikdy jsem nesmazal ani jediný již započatý nebo dokonce odehraný zápas a nikdy to dělat nebudu.

Toho 4.února, kdy se tam na chvíli objevila ikonka HOT TIPY, jsem testoval nově upravený algoritmus. Jen jsem zpětně označil tipy, které novému algoritmu odpovídali. Toto označení jsem následně smazal a od té doby tam dává jen tipy, které novému algoritmu odpovídají.

Díky tomu se systém dostává pomalu nahoru. Od 4. února vypadají statistiky takto:
TIPS: 51 | OK: 28 | KO: 23 | BETS: 32791 | WIN: 36019 | PROFIT: 3228 | ROI: 110%

Celkově je kvůli tomu, že NIC NEMAŽU stále v mírném mínusu ale věřím, že se to ještě zlepší. I díky tomu, že systém velmi zpřísnil algoritmus na přidávání tipů na výhru hostí, u kterých jsou statistiky docela špatné a stane se teď opravdu jen výjimečně, že se tip na výhru hostí přidá.

Tipy na výhry domácích jsou plusové i celkově. Tedy od 7.1. do teď:
TIPS: 102 | OK: 54 | KO: 48 | BETS: 63590 | WIN: 67559 | PROFIT: 3969 | ROI: 106%

Od změny algoritmu, tedy od 4.2. jsou tipy na výhru domácích ještě o kousek lepší:
TIPS: 47 | OK: 28 | KO: 19 | BETS: 30920 | WIN: 36019 | PROFIT: 5099 | ROI: 116%

Pořád nechápu, čeho chceš dosáhnout tím, že plácáš nesmysly o nějakém manipulování výsledků, když i sám píšeš, že jsem výsledky nemanipuloval, protože jsem pouze smazal 3 dosud nezapočaté zápasy, které se tam na pár minut v jeden den objevily. NESMAZAL A NEMANIPULUJU!
<<

lukr

Udělil hodnocení: 0x

Příspěvek ned 09. říj 2016 1:10:39

je nějaká možnost dostat či koupit od někoho dobré typy.
na foru zaznělo LeagueSpy co z toho vyčtu ?

Inzerce:

Zpět na Tipy TipFóra