KONEČNĚ: Podrobné předzápasové přehledy ZDARMA

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 12. kvě 2016 15:26:33

KONEČNĚ: Podrobné předzápasové přehledy ZDARMA

Ahoj
Asi znáte web LeagueSpy který provozuju.

- absence hráčů, pravděpodobné sestavy, návraty hráčů po absencích, předpověď počasí.....

Mám pro vás skvělou zprávu!

Čeští sázkaři mají totéž ZDARMA na webu PředZápasem.cz
(Slováci zatím bohužel ne)

Snad se vám web bude líbit

Petr
<<

xxx_mario_xxx

Příspěvky: 412

Registrován: stř 29. říj 2014 19:26:14

Příspěvek pát 13. kvě 2016 7:03:01

Re: KONEČNĚ: Podrobné předzápasové přehledy ZDARMA

Určitě se mi líbí že pro českého sázkaře je to výhodnější než LeagueSpy ale má to podle mě mezery. Ne funkčně nebo tak ale jako trhák to nevidím. První překážka je určitě Fortuna, já osobně tam nesázím a myslím že takových bude plno. Zisky ti sice půjdou ale není to holt pro každého. Další problém je ta prezentace webu slovem zdarma. Nutnost prosázet 3000,- měsíčně pro mě není stejné jako nutnost prosázet 0,- ... Samozřejmě je to výhodnější než si koupit full přístup na LeagueSpy ale zdarma to rozhodně není. Pro mě trochu zbytečnost, jednodušší by bylo nabízet to samé na LeagueSpy pro české zákazníky s tím, že za 3000,- dostanou full přístup na 30 dnů. Každopádně ať se daří.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 13. kvě 2016 7:32:14

Re: KONEČNĚ: Podrobné předzápasové přehledy ZDARMA

Pro aktivní hráče Fortuny je to zdarma. Stačí protočit měsíčně 3000 Kč (protočit - nikoli prohrát samozřejmě. To bych pak tvojí námitku docela chápal, kdybych to dával jen lidem kteří prohrajou :D )
A otočit 3 tisíce měsíčně na sázkách je hodně snadný. I pro lidi kteří sází normálně z kilčo. Stačí pár LIVE zápasů a tři táci jsou otočený hned.
Nesázíš u Fortuny? Můžeš začít. Nechceš tam sázet? Pak nebudeš mít přístup. Takové jsou podmínky. Nikoho pochopitelně ale nenutím.
Jsou tisíce hráčů, kteří podmínky splňují aniž by s tím měli nejmenší problém.
Mimochodem na LeagueSpy je full přístup ještě levnější než 3 tisíce :)

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.126s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore