Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 27. říj 2011 12:20:57

Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Zdravim

Jak už jsem několikrát zmiňoval, nový sázkařský projekt je těsně před dokončením

Jak na něm práce probíhá, můžete už nyní sledovat na adrese http://statsfromsport.com

Účelem tohoto webu je poskytnout informace nutné pro rozhodnutí, na co si vsadit.

Žádné tipy zde nenajdete. Jen naprosto ucelená preview jednotlivých zápasů.

Gambrinus Liga je kompletně naplněná a čísla klubů i jednotlivých hráčů tak souhlasí se skutečností.

Už od příštího kola se tak můžete těšit na perfektní preview ke každému zápasu Gambrinus ligy.

Během měsíce listopadu pak pokryjeme všechny významné evropské soutěže.

Jak takové preview v našem podání vypadá se můžete podívat třeba tady: http://statsfromsport.com/preview.php?id=106

Hlavním jazykem je angličtina, ovšem po registraci si můžete přepnout jazyk na češtinu a vše tak uvidíte pěkně česky.

Až pokryjeme většinu evropských soutěží, bude přístup na web zpoplatněný. Do té doby bude u všech preview nastaveno FREE, tudíž volně přístupné pro všechny.

Při prohlížení preview nezapomeňte myší najet na jméno hráče - uvidíte, jak detailní info dáváme.

Tak a teď když už víte, co se chystá, prosím skutečné experty na jednotlivé týmy Gambrinus ligy, aby se mi hlásili do soukromé zprávy.

Potřebuji od vás vyplnit údaje o hráčích vašich klubů.

Vaším úkolem bude vyplnit jednoduchou, leč rozsáhlou tabulku vlastnosní jednotlivých hráčů. Vlastnostmi mám na mysli důležitost, výšku, váhu, nohu, kreativitu, techniku, hlavičkování, rychlost, střelbu, útok, obranu.....

Kdo si myslíte, že znáte své kluby opravdu dobře a chtěli byste mi pomoci, napište mi prosím soukromou zprávu.
Nic víc než vyplnění této tabulky od vás nežádám. Původně jsem požadoval po editorech klubů aby zpětně vyhodnotili zápasy, ale jak se ukázalo, do toho se nikomu nechtělo, nebo to prostě odflákl a já to musel kompletně předělávat.

Ocenil bych také vaše připomínky a nápady. Ty mi pište přímo sem do tématu

Díky
<<

Vachi

Uživatelský avatar

Příspěvky: 12

Registrován: pon 31. led 2011 15:38:29

Příspěvek čtv 27. říj 2011 13:27:25

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

:-bd Pěkný... Jenom by to chtělo doladit design, připadá mi takovej... moc bílej ? :)
Obrázek=Obrázek
<<

Bzek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: čtv 02. čer 2011 21:59:16

Příspěvek čtv 27. říj 2011 13:33:32

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Zdravim,

tak projekt na první pohled vypadá velmi dobře ale jen mě zarazilo, že to bude placené :( mohu se zeptat kolik to tak bude vůbec stát? Já jestli se to vyplatí v porovnání s webem liga.cz kde jsou vlastně ty samé tabulky ale není tam ostatní info co bude na tom novém webu u tebe. Jinak se chci zeptat jestli je to konečná grafická podoba?
Obrázek Obrázek
-----------------------------------------------
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 27. říj 2011 14:23:09

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Grafická podoba konečná není
Cenu zatím zvažujeme
Oproti jiným webům nabízíme větší přehlednost a ucelenost informací.
Vlastně všechno info, které zde je, se dá někde najít. Nikoli ale na jednom místě. Abys dokázal vyhledat informace o všech zápasech, strávíš nad tím spoustu času. U nás to máš hned.

Rozdíl mezi placeným servisem a webem zdarma je ten, že na webech které jsou zdarma, je návštěvník webu vlastně tím prodávaným zbožím a klientem jsou inzerenti.
Tomu je také takový web přizpůsobený. U neplacených webů mají přednost reklamy před obsahem. Obsah je tak rozmístěný, aby v první řadě zaujala návštěvníka webu reklama. Provozovatelům takových webů záleží více na inzerentech než na návštěvnících webu.
U placených servisů jsou klientem návštěvníci. A jejich potřebám se web přizpůsobuje. Přednost má spokojenost návštěvníků a tedy obsah, který zde hledají.
Nikoho nenutíme aby nám platil. Pokud vám vyhovuje procházet mnoho různých webů a trávit na hledáním informací spoustu času, nikdo vám nebrání.
Tady to ale bude všechno nahromadě. Přehledně a v mnoha jazycích.
Je na každém, jak se rozhodne.
<<

Bzek

Uživatelský avatar

Příspěvky: 145

Registrován: čtv 02. čer 2011 21:59:16

Příspěvek čtv 27. říj 2011 14:32:42

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Já určitě nemám nic proti tomu, že bude web placený, protože to co si psal je pravda jen mě spíš zajímá jak cheš rozdělit platbu? Jestli by to mělo být denní přetplatné, týdenní, měsíční, půl roční, atd. a plus jestli bude možné si platit třeba jen samostatnou ligu, když sázím jen třeba na českou?
Obrázek Obrázek
-----------------------------------------------
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 27. říj 2011 14:43:05

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Platba bude formou předplatného.
Na jednotlivé ligy se to dělit nebude, ikdyž je to zajímavý nápad a popřemýšlím nad tím.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 27. říj 2011 16:53:43

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Info okrem zápasových statistik tam asi nenajdu ? :-/ Myslím z předešlých utkání držení míče, střely na branku, střely mimo branku, karty, fauly, rohy ? ....
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek čtv 27. říj 2011 16:56:22

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

[quote="Neuminho"]Info okrem zápasových statistik tam asi nenajdu ? :-/ Myslím z předešlých utkání držení míče, střely na branku, střely mimo branku, karty, fauly, rohy ? ....[/quote]

momentálně ne, ale třeba to Petr časem zavede
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 27. říj 2011 17:13:24

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Bude to tam všechno
Karty a góly už jsou tam teď - kompletní zápasové stats budeme dávat u nových zápasů - takhle zpětně by to bylo peklo to dohledat i nabouchat.
<<

MLBGURU

Příspěvky: 287

Registrován: stř 10. srp 2011 17:38:50

Příspěvek čtv 27. říj 2011 22:30:12

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Petre Jeniku ja som s toho cely vedla. Ty vlastne aj v zivote nieco ine robis, ked sa stale venujes tipovaniu a vytvaraniu roznych stranok a ankiet. Peter ja denne tocim dost vela penazi na tipovani, ale tolko casu ako tebe my to urcite nezaberie. Ak ta niekto neplati tak podla mna si na psychiatricku liecbu
<<

pacient

Příspěvky: 193

Registrován: sob 27. srp 2011 14:40:21

Příspěvek pát 28. říj 2011 0:26:44

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

[quote="MLBGURU"]Petre Jeniku ja som s toho cely vedla. Ty vlastne aj v zivote nieco ine robis, ked sa stale venujes tipovaniu a vytvaraniu roznych stranok a ankiet. Peter ja denne tocim dost vela penazi na tipovani, ale tolko casu ako tebe my to urcite nezaberie. Ak ta niekto neplati tak podla mna si na psychiatricku liecbu[/quote]

Vážně až tolko ? že sa nepochlubíš , děláš machra a plůžíš sa tu jak náká lemra tam na tebe mavajů ani si jich nevšimneš , tam cikána nepustíš černoch ti nevadí víš kolik může mít takový cikan penazí ? , doktere hned mu řekni kdo su :-B
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 28. říj 2011 10:58:37

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Provozování internetových stránek mě živí. Nevím co je na tom nepochopitelného. I tento nový projekt bude výdělečný.
<<

Feedjo96

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2464

Registrován: pon 14. úno 2011 9:29:07

Příspěvek pon 31. říj 2011 16:01:08

Re: Nový projekt je téměř hotov - už jen plníme data

Myslím si, že pokud tento projekt pojede naplno, takže bude opravdu hodně výdělečny, GL, čekám na dnešní prview :-w :D.

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.142s | 39 Queries | GZIP : Off Livescore