Příspěvek úte 01. lis 2011 8:33:08

Nová pravidla Tipovačky

Aby nedocházelo k tipování často nesmyslných tipů v Tipovačce a také soutěžení pod několika různými uživatelskými jmény, zavedl jsem 2 nové podmínky:

Tipovat vás systém nenechá, dokud nejprve nevložíte své uživatelské jméno, které používáte u sázkové kanceláře Obrázek, která je sponzorem soutěže.

Tím zabráním případným multiúčtům. Pokud někdo vloží své Betclic uživatelské jméno více než jedenkrát, je automaticky vyřazen ze soutěže!

Pokud u Obrázek účet nemáte, založte si jej. Pokud si ho zakládat nechcete, uveďte do kolonky pro zadání uživatelského jména "nesoutěžím".
Pokud se ovšem takovýto uživatel dostane na bodované příčky, ztrácí nárok na výhru i v případě, že se na konci měsíce rozhodne u Betclic zaregistrovat.
Podvůdky tipu 10x účet "nesoutěžím" s doufáním, že to jednomu z vašich účtů vyjde a pak budete tvrdit, že jste se právě zaregistrovali, takové rozhodně brát v úvahu nebudu.

Druhá podmínka je maximální kurz, který jsem stanovil na 5.
Pokud vložíte tip s vyšším kurzem než 5, systém vám suše sdělí, že to není možné a tip se nevloží.

A koukejte mě přestat rozčilovat. Dávejte do Tipovačky tipy, kterým fakt věříte! Jinak je to celé úplně o hovně :(

Vítěze říjnového kola prosím, aby mi svá betclic jména neposílali do zprávy, ale vložte si je přímo do tipovačky. Já si je odtud vytáhnu.

Díky