StatsFromSport přesunuto na LeagueSpy

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 15. lis 2011 15:35:36

StatsFromSport přesunuto na LeagueSpy

Už několikrát jsem zde zmiňoval nový projekt, na kterém právě pracuji a který je těsně před dokončením.

Velmi důležitou věcí u nového webu je doména, která by měla být krátký, dobře zapamatovatelná a výstižná.

Proto jsem také upustil od původního záměru a projekt StatsFromSport jsem přejmenoval na LeagueSpy.com - tedy "ligový špión"

Už tento víkend se můžete těšit na podrobná preview z české Gambrinus ligy, španělské Primera i Secunda division, rakouské i německé Bundesligy a také Italské Serie A, australské A-league a anglické Premier league.

Tento víkend bude vše ještě FREE - tedy volně dostupné všem i bez registrace.

Registraci však vřele doporučuji už jen proto, že pak budete mít vše pěkně v češtině.

Těšit se můžete nejen na aktuální tabulky a přehledné statistiky hráčů, ale co hlavně, i na předpokládané sestavy, přehled chybějících hráčů a mnohé další, co vám pomůže při rozhodování na jaký zápas a jaký tip vsadit.

Pro ty, kteří nebudou chtít využívat LeagueSpy pouze u vybraných free preview, mám také dobrou zprávu. Z původního záměru o výši ceny, tedy 1€ za den, jsme ustoupili a cena bude o třetinu nižší, tedy 20€ za měsíc, což je myslím za takový servis, který LeagueSpy nabízí, přijatelná cena.
<<

Pelda

Příspěvky: 38

Registrován: úte 22. úno 2011 1:00:40

Příspěvek čtv 17. lis 2011 22:28:26

Re: StatsFromSport přesunuto na LeagueSpy

Vypadá to pěkně, ale přeci jen mi tam chybí např. francouzská liga. A ještě malá výtka - máte u anglický ligy vlajku Velké Británie ;)
<<

Kuba8

Příspěvky: 426

Registrován: pon 14. úno 2011 12:19:01

Příspěvek pát 18. lis 2011 0:25:53

Re: StatsFromSport přesunuto na LeagueSpy

Pelda, všechno bude to se neboj :)
Moje statistiky analýz od 1.8. 2012

OK: 3

KO: 2

Moje tenisové tipy za všechny období:

OK- 78
KO- 28
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 18. lis 2011 11:43:36

Re: StatsFromSport přesunuto na LeagueSpy

Pelda píše:Vypadá to pěkně, ale přeci jen mi tam chybí např. francouzská liga. A ještě malá výtka - máte u anglický ligy vlajku Velké Británie ;)


Francie bude 1.i 2. liga - plánujeme v brzkém budoucnu mnohem víc soutěží - jen je to celkem makačka to připravit
Tu vlajku už jsem změnil - díky za upozornění

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.144s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore