Hledám skutečného odborníka na Gambrinus ligu

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 18. lis 2011 14:25:33

Hledám skutečného odborníka na Gambrinus ligu

Zdravim

Pro web LeagueSpy.com hledám experta na Gambrinus ligu

Požadavky:

1. Velmi dobrá znalost Gambrinus ligy
Musí být schopný znát či vyhledat minimálně 24 hodin před zápasem předpokládané sestavy týmů, lavičku a chybějící hráče.
Kdo si myslí, že tím mám na mysli přečtení jednoho článku na FotbalPortal, Eurofotbal či opsání sestav z Tipovani.cz, tak ani nepište, protože tam za prvé jsou informace až ráno v den zápasu a za druhé, informace tam jsou velmi kusé.

2. Dobrá znalost práce na PC
- ačkoli si myslím, že redakční systém jsem vytvořil velmi přehledný a jednoduchý, někteří jedinci jej mají problém pochopit. Kdo neumí používat vyhledávače a je naprostý technický antitalent, prosím nepište mi taky. Učit někoho půl dne administraci s tím, že mi po vložení jednoho zápasu řekne, že to asi nebude zvládat, to fakt už absolvovat nechci.

Odměna:
1. Zdarma přístup ke všem preview a statistikám na LeagueSpy.com
2. Finanční odměna - ovšem zatím nemám páru kolik - takže mi prosím nepište "A kolik dáš?" - to se rozhodnu po tom, co uvidím jak pracujete a jak to bude šlapat. To budu vědět po příštím víkendu.

Koho nehledám:
16ti letého kluka, který to chce prostě jen zkusit, popřípadě si vydělat pár stovek a pak se na to vykašlat.

Koho hledám:
Spolehlivého, dospělého člověka na dlouhodobou spolupráci, který splňuje výše uvedené, je fotbalovým nadšencem a chce být součástí nadnárodního projektu a má čas usednout dvakrát týdně na hodinku k počítači. Jednou udělat předzápasové preview a po druhé zápasy vyhodnotit.
<<

Cirko

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10. srp 2011 14:34:40

Příspěvek pát 18. lis 2011 19:29:43

Re: Hledám skutečného odborníka na Gambrinus ligu

A jak to bude s tím hokejem ? Nic se tam neděje :-c
Obrázek Obrázek

Vanish - skvrn a špíny se zbavíš

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.155s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore