FAQ  •  Registrovat  •  Přihlásit se


Vydělávejte společně s LeagueSpy

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 07. pro 2011 7:10:49

Vydělávejte společně s LeagueSpy

Sázkařský servis LeagueSpy se nám pěkně rozjíždí a kromě přidávání lig a jazyků jsme přidali i partnerský program, díky němuž společně s námi může vydělávat úplně každý.

Z každé platby vámi přivedeného zákazníka obdržíte 15% - z měsíční platby 20€ tak vy získáte 3€ a to nastálo.

Jak na to?

1) Zaregistrujte se na LeagueSpy.com

2) V levém menu jděte na odkaz affiliate program a vložte požadované údaje do připraveného formuláře

3) Jakmile vás jako partnera schválíme (nejpozději do 24 hodin - většinou dříve), na téže stránce se vám už nebude zobrazovat onen text, ale už tam uvidíte statistiky vámi přivedených uživatelů, jejich plateb a pochopitelně vašich přijmů

4) V zápatí webu pod každým preview, na hlavní stránce a na informačních stránkách v různých jazycích vidí každý partner jeho unikátní odkaz, díky němu systém pozná, že jste to byli právě vy, kdo uživatele na LeagueSpy přivedl. Systém si pamatuje vámi přivedeného návštěvníka 30 dní. On se tak nemusí registrovat hned, ale když se registruje kdykoli během 30 dní od návštěvy přes váš odkaz, jeho výdělky se vám budou počítat také.

5) Po dosažení výdělku min. 10€ si budete moci jedním kliknutím požádat o výplatu a váš výdělek vám bude odeslán do 24 hodin od požádání. Výplaty probíhají na účet u Moneybookers či PayPal (podle toho, co zadáte do registračního formuláře do affil programu). Váš výdělek můžete jedním kliknutím také použít na předplacení služeb LeagueSpy.

Jak získat platící uživatele?

1) Pište analýzy a dávejte své tipy na různých fórech a chatech o sázení či komentujte sportovní články na zpravodajských portálech. K tomu všemu pak připojte související odkaz na preview na LeagueSpy.

2) Zaměřte se na zahraničí a nikoli na Česko/Slovensko. Češi a Slováci vám sice zaplní seznam registrovaných uživatelů, ale plateb příliš nečekejte. Registrují se vesměs jen kvůli tomu, aby měli free preview v češtině. Oproti tomu anglicky, německy, chorvatsky, srbsky či holansky mluvící uživatelé mají velmi slušný poměr mezi registracemi a platbami. Jeden jediný dobře mířený odkaz na zahraničním fóru, chatu či v komentáři pod článkem vám přinese 3 až 10 registrací. Přibližně každý 20tý registrovaný zahraniční uživatel se pak stává platícím zákazníkem. Zdá se vám málo, že "pouze" každý dvacátý? Tak počítejte se mnou. 5 dobře umístěných odkazů vám přivede řekněme oněch 20 registrací a s největší pravděpodobností i platbu. Lépe řečeno zákazníka, který bude platit nastálo. Vy tak nezískáte pouze ona 3 eura, ale 3 eura z každé jeho platby kdykoli v budoucnosti.

Co je dobře umístěný odkaz?
Pochopitelně takový, který přivede relevantní zákazníky. Když dáte odkaz na Facebook stránku o Barbínách, těžko můžete čekat registrace a už vůbec ne platby.
<<

Nishaknapp

Příspěvky: 0

Registrován: pát 18. bře 2022 8:09:36

Příspěvek stř 08. čer 2022 5:26:39

Re: Vydělávejte společně s LeagueSpy

Why not settling on games that is fun and at the same time your earning. Well itll make suspense because of the game as well but dude just try it and it gave me hope while pandemic is real rn. 3 Online Casino Games That You Should Try Today
<<

Nishaknapp

Příspěvky: 0

Registrován: pát 18. bře 2022 8:09:36

Příspěvek stř 08. čer 2022 9:44:28

Re: Vydělávejte společně s LeagueSpy

Forget Everything You've Read So Far, Here is something soup you could use so far. Go Above and Beyond for the result of your research. Gain somethin in here. Thank me later. Great day everyone. The Truth About the Martingale Strategy: Is It Effective or Not?

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 1.910s | 24 Queries | GZIP : Offen Livescore