Změny na TipFóru

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 30. kvě 2012 14:40:30

Změny na TipFóru

Zdravim panáčkové

Dlužím spoustě z vás spoustu peněz za hvězdičky - tedy za psaní analýz. Vím to. Mám v tom pořádek a vím komu co dlužím.
Důvod vysvětlovat myslím nemusím. Většina ho už zná.
Tak jen v rychlosti. Od Nového roku platí zákon, který čechům zakazuje propagovat zahraniční sázkové kanceláře.
Kvůli tomu TipFórum přišlo o značnou část příjmů i ceny do soutěže Tipovačka.
Stalo se tak v podstatě prodělečným podnikem, který dotuji z jiných svých příjmů.
Každopádně všechny znovu ujišťuju, že jsem nikdy nikomu nezůstal nic dlužný a to se nezmění. Své ceny dostanete i kdyby čert na koze jezdil.

TipForum mi už nepatří. Nyní jej provozuje společnost LeagueSpy LLC se sídlem v USA. Český loterijní zákon se na tipforum proto nevztahuje.
Co se spravování TipFóra týká, budu to pořád já, kdo se bude starat o jeho chod. Změnil se pouze vlastník.

Díky tomu má TipForum kromě našeho stálého partnera sázkové kanceláře Obrázek i dalšího sponzora.
Je jím sázkovká kancelář Obrázek.

Od června tak opět budete v Tipovačce soutěžit o ceny a to v celkové hodnotě 220€ (5500,- Kč), které se rozdělí mezi 10 nejlepších tiperů. Jedná se o volné sázenky právě u sázkové kanceláře Obrázek.

Co se cen do soutěže v počtu hvězdiček týká, to zůstává stejné. Pouze budu dávat větší pozor na to, abych hvězdičky přiděloval spravedlivě a především na to, aby to mělo nějaký smysl.
Budu dbát na to, aby se už nestalo to co teď v květnu, tedy to, aby se někteří uživatelé mohli začátkem měsíce přetrhnout v psaní analýz a tedy získávání hvězdiček a v druhé půli měsíce tu byla denně jedna analýza :(
Nebude tedy výjimkou, že takovéto borce ze soutěže prostě vyřadím.
Nechci, aby tu z toho měli někteří pouze výdělečný podnik a vůbec jim nezáleželo na tom, jak moc to jejich chování škodí TipFóru, protože ostatní to pak pochopitelně nebaví.
Kvůli takovým lidem přestala spousta kvalitních tiperů psát. Jardis, Matěj, Hejhulák a mnoho dalších, kteří mají co říci, ale jsou znechucení tím, že jiní naprosto bezostyšně ničí to, co tu budujeme tak dlouho a tak těžko.

Kluci - věrní TipFóráci - pomozte mi prosím to tu zase pořádně rozjet. To nejtěžší období je za námi.
Během června doplatím všechny své dluhy vůči vám a TipFórum začne zase pořádně žít.
<<

MLBGURU

Příspěvky: 287

Registrován: stř 10. srp 2011 17:38:50

Příspěvek stř 30. kvě 2012 15:39:03

Re: Změny na TipFóru

Ahoj Peter, neviem preco prestali pisat ti matej a pod. ale osobne si myslim ze asi prehrali vsetky peniaze ako vsetci vieme len velmi malo ludi na svete profituje na podavani, aspon som sa dozvedel ze tie hviezdicky su za analyzy
<<

MaTeJ47

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2203

Registrován: sob 19. úno 2011 13:22:26

Příspěvek stř 30. kvě 2012 16:15:19

Re: Změny na TipFóru

Ja si zas myslím,že kebyže prehrám všetky peniaze ako ti hovoríš tak píšem analýzy ako blázon aby som zmiernil svoju stratu nie ?
MLBGURU píše:Ahoj Peter, neviem preco prestali pisat ti matej a pod. ale osobne si myslim ze asi prehrali vsetky peniaze ako vsetci vieme len velmi malo ludi na svete profituje na podavani, aspon som sa dozvedel ze tie hviezdicky su za analyzy
<<

Beldorek

Příspěvky: 228

Registrován: pon 06. čer 2011 17:26:12

Příspěvek stř 30. kvě 2012 17:47:11

Re: Změny na TipFóru

Ta spolecnost v USA je dobrej tah , to chvalim ,ceskymu statu nic nedat . svine by to stejne ukradli ... :ymhug:
<<

pepoň

Příspěvky: 145

Registrován: pon 07. bře 2011 22:32:18

Příspěvek stř 30. kvě 2012 20:34:40

Re: Změny na TipFóru

Zaregistrovať spoločnosť v USA je výborný ťah :ymapplause: .

Čo sa týka písania analýz tak patrím medzi tých, ktorí písali na začiatku mesiaca a potom prestali. Lenže neviem ako u ostatných ale môj dôvod je taký, že futbalová sezóna vo veĺkej väčšine štátov už skončila. Hrajú sa síce škandinávske ligy ale k tým sa mi moc písať nechce pretože Nórsko a Švésdko sa mi zdá nevyspitateľné a Fínsko zase moc jasné. O priateľských zápasoch pred Eurom písat nebudem pretože tie sú nevyspitateľné a ich výsledky nemajú absolutne žiadnu výpovednú hodnotu.

Tenis ani hokej písať nebudem pretože sa v tom nevyznám. S analýzami sa osobne vrátim až keď začne Euro 2012.
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek čtv 31. kvě 2012 5:06:07

Re: Změny na TipFóru

pepoň: zrovna tebe jsem na mysli neměl - ty píšeš průběžně. Když něco zajímavého máš, tak to sem hodíš.
Měl jsem spíše na mysli borce, kteří prostě píší analýzy úplně ke všemu, aniž by o tom zápasu měli nějaké info. Napíší jen "tento tým už pětkrát po sobě prohrál. Je na desáté pozici v tabulce..... Jejich soupeř naopak dvakrát po sobě vyhrál a v tabulce je druhý." - a takhle si vyberou na začátku měsíce každý den pět zápasů, popíší v podstatě jen to, kde se týmy nachází v tabulce a od oka vystřelí nějaký tip. Né protože by to samy hráli a chtějí poradit ostatním, ale JEN proto, že prostě touží po hvězdičkách.
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek čtv 31. kvě 2012 12:17:02

Re: Změny na TipFóru

Jak už jsem psal kdysi při vzniku soutěže psaní analýz,nebylo by od věci aby se zabránilo zlatokopům vyhodnocovat jen úspěšné analýzy nebo jen analýzy podložené vsazeným tiketem...viz odkaz na na tiket přiložený k analýze...nevím je to na zvážení...tot můj návrh
já analýzy moc nepíšu,jen občas ze zábavy tak mi to je celkem putna -8)
<<

pepoň

Příspěvky: 145

Registrován: pon 07. bře 2011 22:32:18

Příspěvek čtv 31. kvě 2012 16:14:06

Re: Změny na TipFóru

Myslím si, že dosť by pomohlo hodnotenie uživatela samotnými uživatelmi. Uživatelia na anglickom Punterslounge rozdajú na konci roka oscarov jednotlivým tipérom. Keď niekedy čítam to fórum a vidím, že takúto cenu získal tak má jeho príspevok pre mňa oveľa väčšiu hodnotu než od ostatných.
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
<<

Nagy

Příspěvky: 39

Registrován: stř 01. čer 2011 9:30:58

Příspěvek čtv 31. kvě 2012 17:06:57

Re: Změny na TipFóru

Možná by stačilo ohodnotit ty podprůměrné analýzy 0 hvězdičkami. Většinou jen popisují tabulky dané ligy kterou lze najít všude. Za následek to bude mít, že buď začnou psát kvalitnější analýzy nebo přestanou psát ty analýzy o ničem. Tak jako tak se zvedne úroveň psaných analýz a zároveň to bude motivací pro ty jmenované aby zase začali psát. Co jsem koukal tak jsem viděl 2-5 hvězd. 0-1 jsem snad ještě u nikoho neviděl.

Jinak dobrý tah s tím přesunem do USA. Je vidět, že jsi člověk na správném místě. Narozdíl od těch ve vládě.

Zpět na Tipy TipFóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.280s | 35 Queries | GZIP : Off Livescore