Kauselslautern - Schalke

<<

Little-George

Příspěvky: 77

Registrován: ned 14. lis 2010 18:30:02

Příspěvek sob 27. lis 2010 10:46:38

Kauselslautern - Schalke

Zápas mezi Kauselslauternem a Schalke bude o tom, který s týmu naváže na poslední slibné výkony.

Kauselslautern vyhral na půdě Norinberku 1:3... I když Norinberk není zrovna v nejlepším rozpoložení, nelze jim odepírat skvělý výkon..

Schalke se na začatku moc nedařilo, ale v poslední době se zvedá.. A duo Raul - Huntellar, je velice silné... V týdnu jsem sám dával, že Huntelaar dá v Lize Mistru gola a stalo se.. :) Proto mužu také doporučit dnes dát - Huntelaara nebo Raula - Gol.. (Vysoké kurzy)

Schalke, muže počítat téměř se všemi hráči, a jejich silná sestava, rozdupe Kauselslautern.. :)

Schalke s kursem 2,1 je skvělým tipem, pro dnešní den.. :)

P.S. Nezapomínejte, na ty střelce.. :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 27. lis 2010 17:24:46

Re: Kauselslautern - Schalke

Kaiserslautern se jmenuje domácí tým a ten vyhrál 5:0 nad Schalke.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek sob 27. lis 2010 18:10:06

Re: Kauselslautern - Schalke

Tak tento tip hodně hrubě nevyšel
Toho, když na to teď koukám několikrát opakovaného překlepu jsem si původně ani nevšiml :)

Nemůže být každý den posvícení. Když ale kouknu na jiné tipy Malýho Jiříka (Little-George), tak klobouk dolu a palec nahoru. Třeba dnešní Aston - Arsenal, kde trefil nejen výsledek, ale rovnou i dva střelce branek.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 27. lis 2010 18:28:28

Re: Kauselslautern - Schalke

Petr Jeník píše:Tak tento tip hodně hrubě nevyšel
Toho, když na to teď koukám několikrát opakovaného překlepu jsem si původně ani nevšiml :)

Nemůže být každý den posvícení. Když ale kouknu na jiné tipy Malýho Jiříka (Little-George), tak klobouk dolu a palec nahoru. Třeba dnešní Aston - Arsenal, kde trefil nejen výsledek, ale rovnou i dva střelce branek.

jojo, to na mě taky zanechalo dojem :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.154s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore