Příspěvek pát 04. úno 2011 15:38:08

Skotská liga 5.2. - 6.2

Začneme zápasy 2. skotské ligy a to zápasem

Stirling (9.) - Raith (1.)


5.2. 16:00

tak tady to vidím jasně na Raith, Stirling má finanční problémy, hráči už 3 měsíce nedostali výplaty, oficiálně se uvádí, že se jich vzdali, jelikož pořádají mezi fanoušky sbírku na podporu udržení klubu. Navíc klub je v sestupovém pásu a to hráčům a celému týmu na psychice moc nepřidá.

Poslední vítězství si pamatují až z 23.10.2010 pak přišli finanční probléme a za 6 kol neutrhli jediný bod při skóre 4:25

Hosté jedou na postup, v čele mají náskok jen 2 body a zítra si připíšou další 3.

Info o zraněných hráčích zatím není, ale nemělo by to stejně ovlivnit zápas.

TIP: 2 za kurz 1.5 u Obrázek

1:3 a hlavní tip OK :ymapplause:


Queen of South (4.) - Dundee (10.)

Hodně těřký zápas, z pohledu tabulky by to byla jasná 1, ale statistika za poslední kola říká něco jiného. Dundee naposledy prohráli 25.09.2010, naopak forma Queen of South kolísá. Ve vzájemných zápasech padá hodně málo gólů. Info o hráčích zatím není.

TIP

výhra hostů @ 2.3 OK :ymapplause:
Dundee vstřelí gól @ 1.22 OK
:ymapplause:
[color=#FF0000]under 2.5 @ 1.65 [/color] KO :((

1:2

Ross County (8.) - Cowdenbeath (7.)

Souboj sousedů v tabulce, ve kterém je kurz na domácí hodně nadhodnocený a rychle klesá. Ani jeden z týmů nehraje oslnivý fotbal, ale forma Ross County stoupá vzhůru a poslední zápasy hráli výborně, nicméně měli velkou smůlu.

Věřím, že smůla se již prolomí a Ross County půjdu tabulkou pryč od sestupových míst, kam rozhodně nepatří.

Takže za mě 1 v krásném kurzu 1.9 (asi největší co lze najít) u Obrázek

1:1 KO




3.skotská liga


Airdrie (7.) - Peterhead (6.)


Domácí prochází krizí, prohráli i zápas s posledním celkem. Hosté nabírají formu, porazily 4. celek, na hřišti 2. uhráli remízu a 3:0 porazily první tým ligy. Pro mě jasný zápas s pěkným kurzem, který ovšem letí dolů.


tip:

2 @ 3.03 Obrázek
popř 02 @ 1.57 Obrázek

1:0 KO


Alloa (4.) - Dumbarton (10.)

Tady doporučuji se sázkou ještě počkat, kurzy polezou nahoru. Oba týmy se trápí, poslední zápasy většinou prohrávají. Příkláněl by jsem se spíše k 1, nebo 0, ale zvolím "jistotu" a to

under 2.5 @ 2.15 Obrázek

2:3 KO

Stenhousemuir (8.) - Forfar (5.)

žádné dlouhé rozepisování, jasná sázka na domácí v krásném kurzu

1 @ 2.75 Obrázek

0:1 KO