Skotská liga - Dundee utd - Rangers

<<

trnecka3

Příspěvky: 12

Registrován: sob 27. lis 2010 22:50:09

Příspěvek sob 27. lis 2010 23:16:52

Skotská liga - Dundee utd - Rangers

Ve Skotské fotbalové lize dominují pouze dva týmy, kteří se perou na špici každý rok, letos je to opět vyrovnané, avšak dnešní zavání celtiku by mohlo navýšit náskok rangers.
Hosté mají za sebou těžké utkání s Man.Utd , kde podlehli až golem s penalty, jinak se hrál vyrovnaný zápas a domácí sahali po bodech, ale nezvládli závěr a tak se radovali hosté z Manchesteru. Tím přišli Rangers o možnost poprat se o postup do jarní časti LM. , ale i tak už budou třetí ve skupině a tak se mohou plně věnovat souboji ve své lize. Poslední dobou se daří kanonýrovi Millerovi, který si v minulém zapase připsal hattrick a tak čekám z jeho strany herní pohodu, která by mužstvu měla prospět. Hosté tedy mají náskok tří bodů před dotírajícím Celtikem a tak proč nevyužít jeho zaváhání a plně bodovat. Kvalita je určitě na straně hostů ( Miller, Weiis, Naismith , Davis , zkušený David Weir atd. )Domácí hráli nedávno doma s Kilmarnockem a St. Mirren a z těchto dvou zápasů získali pohopouhý bodík . Když k tomu přičtem momentální formu mužstva a to že domácí nehrají nijak oslnivě, vychází mi čistá 2 .... v solidním kursu 1,75 (Expekt )

gl všem co hrají semnou .... :P
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek ned 28. lis 2010 8:03:39

Re: Skotská liga - Dundee utd - Rangers

Tak pro dnešek mám vybraný první kousek.
Díky a hodnocení je ode mě za takovéto analýzy samozřejmostí.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.165s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore