Brisbane-Gold Coast

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 11. úno 2011 15:38:06

Brisbane-Gold Coast

Obrázek 1.australská liga - 12.2. - 11:15 hod.

Brisbane-Gold Coast

Jsem rád, že po dlouhé době si můžu napsat také jeden svůj tip. Teď mi nezbývalo moc času a hlavě se nehrálo nic, co by mě nějak nadchlo.

Tak k věci:

Brisbane je bezkonkurenčně nejlepší tým australské první fotbalové ligy a přestože jim vlastně už o nic nejde, protože jejich náskok je dost velký, hrají stále naplno a hlavně je vidět, že je to baví.

Kdo sledoval jejich poslední zápas, který odehráli na půdě North Queenslandu, ten to potvrdí. Hrají uvolněný fotbal plný brankových příležitostí. Jejich zápasy by se daly nazvat "Brisbejnskou školou kombinací na jeden dotek" - za celý zápas snad ani jediný nakopnutý balón a dokonce ani centry k brance. Všechno pěkně po zemi a přesto s neskutečným tahem na soupeřovu bránu.

Doma se jim v této sezóně nestalo, že by nevstřelili branku. Venku se jim to "povedlo" pouze dvakrát a to v září a v srpnu loňského roku.

Na druhou stranu, jejich pomalý herní styl plný kombinací na soupeřově polovině se jim často nevyplatí a rychlé soupeřovo breaky jsou pro ně nebezpečné a to v případě jejich sobotního soupeře platí dvojnásob.

Mé tipy jsou jasné:
Výhra domácích: @1,70
Over +2,5: @1,80
Oba týmy dají gól: @1,67

Jednoznačně nejvíc věřím tomu, že oba týmy dají gól a sám si to zahraji za vyšší vklad.

Good luck %%-
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 11. úno 2011 15:57:58

Re: Brisbane-Gold Coast

Já souhlasím s tipem na výhru domácích, protože Zlaté pobřeží je poslední dobou "jalové". Poslední dobou nic moc nehráli, kde plně bodovali akorát s Perthem a s tím by to měl uhrát snad každý. Jen si nejsem jist tou příležitostí oba dají gól, přeci jen pro mě by to bylo dost rizikové. Ve dvou z posledních 4ech utkání neskórovali + v tomto utkání hrají venku, kde mají průměr 1,2 vstřelených branek na utkání a já bych se tohoto utkání docela i bál. Můj takový menší osobní tip je 2:0 :)
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 11. úno 2011 16:11:55

Re: Brisbane-Gold Coast

No já než s tím, že Gold Coast jsou dobří spekuluji nad tím, že Brisbane se nechávají hrozně uchlácholit svou vlastní hrou a dostávají se tím do zbytečných potíží v podobě rychlých breaků i o třídu horších soupeřů což byl případ jak v posledím zápase proti Severnímu Queenslandu, jehož průměr branek na zápas z posledních 10 zápasů je 0,4 , ale také v zápasu proti Melbourne Heart, od nichž také dostali velmi laciný gól i přesto, že tento tým je na tom střelecky také hodně mizerně.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek sob 12. úno 2011 13:17:05

Re: Brisbane-Gold Coast

Konečný výsledek 4:0

Oba týmy dají gól KO
Výhra domácích OK
Over +2,5 branek OK


Co se týká průběhu zápasu, byl přesně takový, jak jsem očekával.
Převážnou část hrací doby byl míč na kopačkách domácích (65%). Krátké rychlé přihrávky po zemi a výborný tah na bránu.
Hosté spoléhali na breaky, kterých nebylo málo, ale bohužel pro mě ani jeden z nich nedokázali proměnit a můj hlavní tip, že oba týmy dají gól tak nevyšel.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.143s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore