St Johnstone - Aberdeen

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 11. úno 2011 23:21:01

St Johnstone - Aberdeen

12.02.2011 - 16:00

Obrázek

St Johnstone - Aberdeen

Při procházení jsem narazil na jeden velmi zvláštní kurz, ale nejprve něco k zápasu. Jedná se o skotskou nejvyšší fotbalovou ligu a oba celky se nacházejí v druhé polovině tabulky, kde jsou spíše blížeji ke středu. Tento tip neberte vážně, protože je to opravdu veliký risk, ale nedalo mi to a já se tu s Vámi o něj podělím :)

Vezmu to jen zběžně. Za posledních deset zápasů ST. Johnstone nasbíral skóre 8:5, což je samo o sobě málo, zvláště v kolonce inkasovaných branek. Na to abychom si spočítali, kolik je to vlastně inkasovaných branek na zápas, nemusíme být ani velkým matematikem a okamžitě to vidíme (ten kdo to přeci jen nevidí, tak je to 0,5 inkasovaných branek na utkání). Z posledních 5ti utkání inkasoval St. Johnstone pouhé 2 branky a to mluví o kvalitní práci defenzívy. Aberdeen se letos velice potácí. Z posledních deseti utkání má skóre 8:14, tedy pro nematematiky to zanemná 1,25 vstřelených branek na jedno utkání. Z posledních pěti utkání vstřelil dohromady Aberdeen 5 branek, tedy jednu branku na zápas a o moc velké střelecké formě se rozhodně mluvit nedá.

Tak si říkám, že s takovou obranou co má St. Johnstone a ofenzivní formou Aberdeenu by hostující celek vůbec nemusel vstřelit gól. Jen tak ze zvědavosti nakouknu u Fortuny do nabídky a kurz vypsaný na tuto příležitost mě trošku zaskočil. Fortuna totiž vypsala kurz 2,74 na to, že Aberdeen v tomto utkání nevstřelí ani jednu branku.

Všichni ale víme, jak to v takových to utkání chodí. Někdy se s brankami roztrhne pytel a někdy na světelných tabulích svítí nudný bezbrankový výsledek 0:0.

Přidal jsem tedy takový můj menší postřeh a ten kdo má takovéto příležitosti rád, si určitě přijde na své.

Z mé strany je důvěra nízká a tento tip považuji za vysoce rizikový: 2/10

tuto příležitost s takovýmto kurzem tedy hledejte u Obrázek
<<

fcv21

Příspěvky: 16

Registrován: sob 29. led 2011 15:21:56

Příspěvek sob 12. úno 2011 1:07:48

Re: St Johnstone - Aberdeen

jen doplním, že Aberdeenu se vrací do základu 3 hráči.

U domácích je ohrožen start 4 hráčů základní sestavy, ale měli by nastoupit
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 12. úno 2011 20:26:44

Re: St Johnstone - Aberdeen

Zápas odložen, docela jsme byl na ten výsledek zvědav

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 33 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.224s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore