Příspěvek ned 28. lis 2010 21:36:56

M. Netanya - M. Tel Aviv

M. Netanya - M. Tel Aviv
29.11.2010,19:45

Tento zápas izraelské nejvyšší soutěže jsem si vybral, protože se mi domácí celek zdá sázkovými kancelářemi velmi podceněný. Na výhru domácích je vypsaný průměrný kurz 3,87, na hosty 1,85. Dále rozeberu, proč by to tak nemělo být.

-Hosté z Tel Avivu se nacházejí v tabulce na šestém místě (6-1-4, skóre 14:8), domácí jsou na místě devátém (4-4-3, skóre 16:13) a děli je mezi sebou pouhé 3 body.

- Nentanya letos v zápasech doma 2x vyhrála, 2x remizovala a 2x prohrála, hosté v zápasech venku 2x vyhrály, 1x remizovaly a 2x prohrály, takže ani tady jsem nenašel nic přesvědčivého, proč dělat z Tel Avivu takového favorita

- Co se týče vzájemných zápasů, tak mnohem příznivěji vycházejí na straně domácích M. Netanya. Za poslední tři roky s Tel Avivem neprohrály, za tu dobu spolu odehrály devět zápasů, 6x vyhrála Netanya, 3x zápas skončil remízou.

- za posledních deset zápasů je T.Aviv na třetím místě, domácí až na osmém, ale třeba vzít v úvahu, že se zatím v letošním ročníku odehrálo pouze jedenáct zápasů, takže když to vezmeme za posledních jedenáct, tak zase nám vznikne tříbodový rozdíl (celková tabulka soutěže) - ani tu nevidím důvod vsázet na výhru hostů.

Z tohoto mi vyplývá, že domácí určitě nějaké body utrhnou, já si na čistou jedničku asi netroufnu (trošku mě straší remíza :) ), ale na neprohru domácích určitě ano.

M. Netanya - M. Tel Aviv: tip 1x s kurzem 1.66

GOOD LUCK