Arsenal - Barcelona

<<

ouky

Příspěvky: 95

Registrován: pon 14. úno 2011 17:01:45

Příspěvek úte 15. úno 2011 17:07:23

Arsenal - Barcelona

Obrázek Arsenal - Barcelona Obrázek

Obrázek Obrázek

Tento očekávaný duel, který nabídne střetnutí dvou týmů s výbornými hráči se dá považovat prakticky za úplný šlágr celého osmifinále Ligy Mistrů. Zápas se odehraje zítra tedy 16.2. v již tradičním čase pro Ligu Mistrů od 20:45.
Arsenal sehrál poslední zápas o víkendu doma s Wolves, kde získal tři body po výhře 2:0. Naopak Barcelona přišla o svou rekordní 16ti zápasovou vítěznou šňůru, kdy ''pouze'' remizovala na půdě Gijonu. Další mínus pro Barcelonu je to, že se bude muset v tomto zápase obejít bez svého kapitána Puyola, který patří mezi základní pilíře obrany. Naopak Arsenal se už může spolehnout na služby Nasriho, který patří v sestavě ''kanonýrů'' mezi velice důležité články. Podle stylu hry se dají očekávat gólové hody, na které se já osobně již teď těším.
Moje tipy jsou tedy následující - over 2,5 za kurz 1,55 u Obrázek považuji za velkou jistotu.
Taktéž je to i s tipem oba týmy dají gól za kurz 1,67 taktéž u Obrázek.
Má důvěra na tyto dva tipy je 8/10.

Pro ty odvážnější bych rád zmínil také over 3,5 který je za kurz 2,4 velmi lákavý a co se týče konečného výsledku zápasu - přestože většina sázkařů zřejmě bude preferovat Barcelonu já nabízím tip 10 za kurz 1,79 u Obrázek.
Vzhledem k tomu, že Arsenal hraje doma a nastoupí prakticky v nejsilnější možné sestavě, pevně věřím tomu, že minimálně remízu na svém hřišti uhraje.
Důvěra pro tip 10 za kurz 1,79 je 7/10.
Pro over 3,5 jsem spíše pesimistou. Je tam ale lákavý kurz, přesto moje důvěra nebude větší než 6/10.

Pevně věřím, že jste si něco z mé tentokrát poměrně pestré škály tipů vybrali a přeji vám hodně štěstí. :-bd
Nejoblíbenější týmy : Obrázek Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek Obrázek Obrázek
<<

qwerty

Příspěvky: 1

Registrován: stř 16. úno 2011 9:16:49

Příspěvek stř 16. úno 2011 9:25:42

Re: Arsenal - Barcelona

Velice pěkná analýza.. Do jednoho tiketu dám oba týmy dají gól a do druhého zkusím dát na tebe a hodit tam 10... Doufám, že to vyjde.
<<

ouky

Příspěvky: 95

Registrován: pon 14. úno 2011 17:01:45

Příspěvek stř 16. úno 2011 23:06:20

Re: Arsenal - Barcelona

Konečný výsledek : 2:1

Tip 10 kurz 1,79 OK. (*)
Tip over 2,5 gólu kurz 1,55 OK. (*)
Tip oba týmy dají gól kurz 1,67 OK. (*)
Tip over 3,5 gólu kurz 2,4 bohužel KO. :-q
Nejoblíbenější týmy : Obrázek Obrázek Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.199s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore