Norimberk - Frankfurt

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 18. úno 2011 9:31:52

Norimberk - Frankfurt

18.02.2011 - 20:30


Obrázek


Obrázek Norimberk - Frankfurt Obrázek

Jelikož jsem se po návratu z menší dovolené domníval, že to tu bude žít o sto šest a že lidé budou aktivní a budou mít z čeho vybírat a hlavně, že budou poté děkovat autorům za dobré tipy, které jim vydělaly nějakou tu kačku, tak trochu s podivem zjišťuji, že je realita trochu jiná a co bych to byl za člena zdejší komunity, kdybych se to nesnažil trochu vykompenzovat a napravit :).

Dle úvodu snad tyto 2 fotbalové kluby nemusím příliš představovat. Ten kdo netuší, nebo si není jist, tak se nacházíme v nejvyšší německé fotbalové lize, tedy 1. Bundeslize.

Oba celky hrají spíše uprostřed tabulky této věhlasné fotbalové soutěže, ale oba prožívají celkem odlišné období, kdy Norimberk chytil druhý dech a začíná se tabulkou prodírat vzhůru a Frankfurt naopak strádá a tabulkou se čím dál více propadá. Jen pro úplnost, Norimberk vyhrál 3 zápasy v řadě. V každém tomto utkání byl v roli outsidera a v tom posledním utkání dokázal porazit Sttutgart 1:4 venku, který je na tom z pohledu formy podobně, jako právě dnešní soupeř z Frankfurtu. Frankfurt se opravdu trápí a to už pěknou řádku zápasů. Za posledních 10 utkání zvítěl 2x a jednou remizoval. Za posledních 5 utkání jednou remizoval a 4x prohrál.

Norimberk je podle bookmakerů považován za favorita, já s nimi souhlasím a zřejmě nejsem sám kdo s nimi souhlasí, protože kurs u většiny SK letí dolů. momentálně se kurz pohybuje okolo 1,9. Norimberk totiž patří mezi nejlepší, co se týče fotbalu před vlastním publikem a věřím, že nejinak tomu bude i v dnešním večerním utkání.

Dále si myslím, že to bude tuhý boj o každý metr a výsledek bude těsný, přiklonil bych se k variantě 1:0, ale na tipování overů, underů, či přesného výsledku jsem nikdy neměl ty správné buňky, tudíž dělejte, jako že jste nic nečetli :).

Musíme vzít dále v potaz, že série porážek a tragických výkonů Frankfurtu musí jednou skončit. Bude to dnes? Nechme se překvapit. Poslední věc, kterou bych rád uvedl je, že Frankfurt hrál v letošním ročníku již s Norimberkem jednou doma, kde zvítězil 2:0. Někdo k tomu přihlíží, někdo zase ne, každý ať si to přebere po svém.

- 1 - kurs 2 Obrázek (aktuálně nejvyšší kurs na trhu)

Domácí publikum, vzrůstající forma, kvalitní výkony i výsledky a klesající kurz u většiny SK. To vše hraje do karet pro domácí Norimberk.

Marné výkony a výsledky, série zápasů bez výhry (5 zápasů v řadě), hostující celek. To vše zase hraje proti Frankfurtu, ale proč tak nízká důvěra tedy? Vždycky nějaká série musí skončit a čím déle trvá, tím je pravděpodobnější, ze skončí s právě následujícím zápasem. V posledním vzájemném utkání dokázal vyhrát Frankfurt doma 2:0. Z tohoto hlediska je takto nízká důvěra. Pokavaď si někdo myslí, že jsem se v ní sekl, nebo jsem někoho přesvědčil o opaku, tak ať to dá, ale já vám říkám, zase tak jednoznačný průběh to nebude.

důvěra: 4/10

3:0 TIP OK
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 18. úno 2011 22:40:15

Re: Norimberk - Frankfurt

po nevýrazné první půli, která skončila výsledkem 0:0 to vypadalo i na plichtu v celé základní hrací době. V 67. minutě však šel Norimberk do vedení a v posledních 3 minutách dokázal přidat ještě 2 branky. Výsledek celkem jasný a jednoznačný 3:0, tip je tedy ok

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.159s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore