Příspěvek pát 27. kvě 2016 10:30:08

Aarau - Schaffhausen

Aarua - Schaffhausen

27.5.2016 v 19:45
34.kolo Challenge League

TIP: over 3.5
Kurz: 2.48
Obrázek

Na dnešek jsem si vybral jeden zápas z druhé švýcarské ligy. Hraje se v ní poslední kolo, ale už žádný tým o nic nehraje. Sestupující je jasný od poloviny soutěže a postupující s nadsázkou řečenou též.

Aarau na domácí půdě vyzve Schaffhausen. Jedná se o souboj čtvrtého a pátého týmu tabulky. Domácí však v sezóně nasbírali o 6 bodů více, při případné výhře v tomto zápase mají teoretickou šanci skončit ještě na 2.místě. Schaffhausen může už samozřejmě jenom spadnout, ale ne o moc, za nimi je na těsno jen Winterthur.

Letos se spolu tyto celky utkaly 3 krát. 2 krát zvítězilo Aarau a jednou Schaffhausen. Teď má větší motivaci domácí tým, nicméně je to poslední kolo a prakticky o nic nejde, takže dnes to bude spíš fotbal pro diváky než bitva do posledních vteřin. Právě to mě vedlo k tipu na over 3.5. Ve Švýcarsku obecně padá hodně gólů a hraje se tam atraktivní fotbal, což dokazují i výsledky obou týmů v posledních zápasech.

Poslední kolo bude atraktivní a popadá hodně branek, zápas Aarau - Schaffhausen mi přijde jako nejjistější. Oba týmy mají dobré ofensivy a i přes dobrou obranu to dnes půjde. Vidím to minimálně na 4 góly s tím, že Aarau určitě zvítězí.

TIP: Over 3.5 gólů # 2.48 Obrázek