Leicester - Bristol City

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 18. úno 2011 10:16:04

Leicester - Bristol City

18.02.2011 - 20:45

Obrázek


Leicester - Bristol City

Mým zřejmě posledním dnešním zápasem je utkání z 2. nejvyšší anglické fotbalové ligy (Championship). Na hřišti se proti sobě utkají 2 naprosto odlišné celky z hlediska formy.

Leicester má formu jako hrom. Momentálně předvádí jeden z nejlepších fotbalů v této soutěži a sklízí s tím veliké úspěchy a výsledky. Za posledních deset utkání prohrál pouze dvakrát a dvakrát remizoval, což je překrásná statistika. Za posledních 5 utkání remizoval jednou a zbytek vyhrál. Další plus, které bude v tomto utkání hrát velikou roli, je domácí stánek. Leicester hraje doma výborný fotbal, kde přehrává většinu svých soupeřů minimálně o jednu třídu a patří zde k elitě této ligy. Ze začátku bohužel Leicester ztrácel důležité bodíky venku a proto se aktuálně nachází na 7. nejvyšší příčce. Leicester má ale ještě veliké a reálné ambice a touto ligovou tabulkou se může dostat ještě mnohem výš, za předpokladu, že si udrží herní formu a pohodu na kopačkách a budou hrát stejný fotbal jako doposavaď.

Bristol City je letos zklamáním, tedy aspoň pro mě určitě ano. Aktuálně 19. celek ligové tabulky se velice trápí a v kabině zřejmě vládne jedno velké dusno a panika. Po vcelku vydařeném začátku ligové sezóny se Bristol herně velice trápí a tomu odpovídají i výsledky. Za posledních 5 utkání Bristol jednou remizoval a jednou vyhrál. Vyhrál s Prestonem, kde by však měl vyhrát téměř každý celek, který by si tuto soutěž chtěl zahrát i příští sezónu a tato výhra byla prostě podmínkou. Od té doby se zase a opět trápí a hledá tu správnou pohodu. Venku odehrál 15 utkání a získal 16 bodů, což se nedá považovat za žádný veliký úspěch a nikdo nepředpokládá, že by se to v dnešním večerním mistrovském utkání mělo změnit k lepšímu.

Kursy začínají pozvolna padat a tak ten, komu se líbí toto utkání by neměl příliš dlouho váhat a otálet, protože si myslím, že to půjde ještě níž.

Domácí publikum a hřiště, skvostná forma, série bez porážek (7 zápasů v řadě), veliká pohoda na kopačkách, možnost boje o důstojnější příčky. To vše hraje pro Leicester. Na druhé straně bude stát Bristol City s tragickým herním projevem, který to na venkovních hřištích moc neumí, nemá formu a v poslední době se mu vůbec nedaří a velice se trápí. V porovnání je Leicester na jiné úrovni a na jiném levelu a i v tomto utkání by se to mělo projevit v plné síle, teď jen vybrat správnou příležitost, tak aby za něco stál kurs a byl přitom výherní. V hlavě se mi honí spousty nápadů. Všechny je sem však nemá smysl, vypisovat, protože tím bych zřejmě nikomu nemohl pomoci ve výběru a tak jsem se rozhodl pro HCP, který má největší hodnotu v podobě kursu.

- HCP 0:1 - 1 - 2,05 Obrázek

důvěra: 4/10

a proč tak nízká důvěra? Přeci jen mi na tomto klání vadí jedna věc a to vzájemné utkání. Jednoduše řečeno Leicester na Bristol prostě a jednoduše neumí. Letos ani loni Leicester ani jednou nevyhrál, a co víc, získal jen jediný bodík, což mě trošičku trápí. K tomu si připočteme, že toto utkání bude hrát v HCP a výsledek důvěry je takový, jaký je.

2:1 TIP KO
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 18. úno 2011 22:49:09

Re: Leicester - Bristol City

průser, zklamání, hnus. To je to co se mi honí hlavou při pohledu na výsledek a průběh tohoto utkání. Jak jsem psal. Bristol na Leicester prostě umí a i v dnešním utkání to bylo znát. Domácí v první půli šli do vedení 1:0, kterou také tímto výsledkem výhrali. V druhé půli však přišlo brzké vyrovnání na 1:1 a už už to vypadalo, že i tento stav bude konečným, když z čista jasna domácí vsítili druhou branku v 2. minutě nastavení nad rámec základní hrací doby a tímto také utkání skončilo. Leicester sice porazil Bristol 2:1, ale můj HCP tím pádem nevychází. Všem kdo se řídil dle mě se tímto omlouvám

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 29 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.160s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore