Příspěvek stř 15. čer 2016 9:20:10

Brest - Naftan

Brest - Naftan

15.06.2016 v 18:30
Bělorusko: 1.liga - 12.kolo

TIP: Over 2.5 gólů
Kurz: 2.25
Obrázek

Na dnešní zamračené odpoledne jsem si vybral jeden zápas z nejvyšší běloruské soutěže. Tam se ve 12.kole utká mimo jiné Brest s Naftanem.

Domácí celek by měl být favoritem zápasu, v tabulce je 5 bodů před Naftanem, je na 10.místě , zatímco utrápený Naftan až na 14.pozici s pouhými 9 body. Co mě vede k této sázce je právě kvalita týmů. Jedná se v obou případech o slabší celky. Brest je navíc o trošku lepší a hraje doma, takže bude určovat tempo hry i celkový obraz. To mě vede k sázce na více branek. Brest má po BATE nejvyšší gólový průměr v celé soutěži a to 3.5 gólů na zápas. Naftan naopak jenom 2.1. To si myslím, že ale není tak důležité. Obrana hostům nefunguje a to je hlavní, Brest totiž gól dát umí i lepším obranám, zatímco sami mají nejhorší obranu, takže i pro utrápenou ofensivu Naftanu je to možnost.

Kurz na over 2.5 lítá jako blázen. Před chvilkou byl u BET365 zvýšen, u jiných sázkovek ale naopak padá. Já si myslím, že Brest doma předvede svou klasickou otevřenou hru a góly popadají. 3 branky nejsou nereálné v žádném zápase, v toto případě se mi zdá navíc kurz hodně vysoko, nato že domácí jsou favoritem zápasu a sami ovládají průměr branek v lize.

TIP: Over 2.5 gólů # 2.25 Obrázek