Breidablik - Fylkir

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 03. srp 2016 14:08:15

Breidablik - Fylkir

Breidablik - Fylkir

3.8.2016 ve 21:15
13.kolo Pepsideild - ISLAND

TIP: 1 (1.poločas)
KURZ: 2.05
Obrázek

Ačkoliv mi začínají v srpnu hokeje, tak ještě jednou, doufám již naposledy (až do hokejové okurkové sezóny), okusím fotbal a zabrousím znovu na sever. Na islandské lize se mi velice líbí kurzy. Zrovna tento zápas nabízí hodně krásný kurz na domácí Breidablik, který bude doma hostit předposlední Fylkir. Hosté jsou přitom letos opravdu marní a jen těžko se jim bude zachytávat KR Reykjavík, který jistě ještě do konce sezóny zabere a porve se aspoň o první čtyřku.

Fylkir je s 8 body na 11.místě. Breidablik s 22 body na místě třetím a k tomu v dnešním utkání domácí prostředí. Už jen to je zkrátka velký rozdíl. Breidablik má prakticky stejný tým jako v minulém roce, kdy skončil na konečném druhém místě a to jen o dva body za Hafnafjordurem, letos znovu jsou v popředí a myslím si, že nakonec znovu skončí druzí, poněvadž Hafna hodně přes zimu zapracovala na obraně a to je zatím znát. Breidablik má defensivu též fantastickou, vloni dokonce nejlepší a to docela suverénně, tlačí je bota ale v útoku a to jak v minulém ročníku, tak i letos. To by se však dnes mohlo změnit, protože Fylkir je jeden z nejhůře bránících týmů v Pepsideild a góly zrovna také dávat neumí.

Breidabliku se letos zatím vůbec nedaří doma, to je možná trošku aspekt k zvýšení kurzů, protože doma letos už 3 krát prohráli. No nevím, ale Fylkir není zkrátka pro takový tým letos soupeřem. Na venkovní půdě je letos už porazili, takže si myslím, že i dnes zápas skončí výhrou domácích. Já dávám poločasovou výhru. je tam vyšší kurz a výhrou domácích jsem si takřka jistý. Poločas určitě zvládnou.

TIP: Výhra domácích (1.poločas) # 2.05 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 04. srp 2016 9:45:48

Re: Breidablik - Fylkir

0:0 KO

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.322s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore