FC Sevilla - UD Las Palmas

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 10. zář 2016 11:39:56

FC Sevilla - UD Las Palmas

10.09.2016 v 18:15
Fotbal, Španělsko La Liga 3. kolo



Obrázek
FC SEVILLA - UD LAS PALMAS





Ahoj, tak tenhle top duel ve Španělsku si musím zahrát, dnes ve Španělsku opravdu super program a tohle si zahraji na over 2.5 + Oba gol v kurzu dohromady za 1.95...

FC Sevilla je zde sice bezpochyby favoritem po těch posledních rocích v La Lize, kdy končí prakticky vždy na příčkách zaručujících evropské poháry no a pak si dělá jméno i v nich, tedy min. v evropské lize, kde patří každoročně teď již mezi největší favority na triumf :)

Letos FC Sevilla změnila trenera, Unai Emery se totiž rozhodl skončit a šel za penězma do PSG, nicméně náhrada přišla suprová Jorge Sampaoli z výběru Chile, který je přesně tím trenérem, kterého Sevilla potřbovala, byl známý už u výběru Chile kde hrál opravdu krásný fotbal jen si třeba vzpomente na výkony na MS 2014 se Španělskem, Nizozemskem, několikrát se utkali i s Německem v přípravě apod... vyhráli Copa America 2x po sobě ve finále s Argentinou v posledních ročnících. No Sampaoli hraje offenzivně a na zadní vrátka už tolik nemyslí, důkazem tomu bylo první kolo a fantastická přestřelka 6:4 s průměrným Espanyolem, poté sice 0:0 na Villarealu, ale to je asi nejdeffenzivnější tým z ligy navíc z topky a na domácí půdě to je tuplem neprostupná hrázz, nicméně bod tam je slušný počin i pro tento celek. No dnes očekávám opět návrta k něčemu jako byl zápas s Espanyolem, čeká totiž loňský nováček, který rovnou skončil v premiorove sezoně na 11. místě tedy ve středu tabulky a letošní start je ještě lepší než v minule sezoně - výhra 2:4 na Valencii a 5:1 doma s Granadou , 9 vstřelených branek ve dvou zápasech neskutečný....

Ani jeden tým nefiguruje s nějakou neprostupnou obranou naopak hrají oba hodně offenzivně a tenhle zápas pro muj bet prostě jednoznačně vybízí nevím kde bych to měl hrát jinde, když už ne zde :) Loni sice vzajemne zápasy 2x 2:0 vždy pro domácí celek, ale už v těch zápasech byla viděna celá spousta šancí a mohlo tam padnout v klidu 2x více branek než padalo. Já jsem na tohle obrovsky zvědavý a moc se na ten zápas těším.

Co se týče ještě absencí domácím vypadl AM Kyotake a utočník Vietto, ale na obě pozice má Sevilla kvalitní náhrady na AM má celou čtveřici top hráčů Sanabria, Correa, Vazquez či Ganso, v útoku nahradí Vietta ben Yedder, navíc by se dnes mohla představit nová posila v podobě Samira Nasriho z Man. City a to by bylo ještě značné posílení offenzivy :) Na druhe starně je obrovskou ztratou Jonathan Viera LW a přidal se i Kevin Prince Boateng, ale já jim prostě věřím i tak, 9 branek je prostě úžasné číslo a min. 1 se prostě prosadí s Livajou, El Zharem, Araujem , Momem vepředu to půjde, navíc se vrací podhrot Tana, loni 5g+5a :)





HLAVNÍ TIP: Over 2.5 + Oba gól @1.95 u Obrázek


%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 10. zář 2016 21:02:15

Re: FC Sevilla - UD Las Palmas

Tak nakonec OK 2:1, ale byl to teda boj...

Po 88 minutách to bylo 0:1, v 89. ovšem červená + pentle pro Sevillu a 1:1 a nakonec tam dotlačili i vítěznou branku na 2:1...
Nicméně teda zklamání pro mě výkon Sevilly, čekal jsem že už v půli budou alespoň jednou skorovat, nakonec záchrana díky pentli a červené v závěru, snad to bude příště lepší.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.198s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore