Zápasy 2. španělské ligy

<<

panda

Příspěvky: 145

Registrován: ned 14. lis 2010 14:18:40

Příspěvek sob 19. úno 2011 1:12:23

Zápasy 2. španělské ligy

19.02.2011,18:00 (16:00)
Velmi se mi líbí sobotní kolo 2. španělské ligy a tak si ho dovolím odtipovat s přidáním stručných analýz:

Vallecano - Gimnastic
Domácí tým je lídr tabulky, doma moc body nerozdává (9-1-1, skóre 27:9). Neměl by být pro problém porazit slabý Gimnastic, který je až na 18. příčce v tabulce, venku také nehraje oslnivě (2-2-7, skóre 10:18).Zápas by měli domácí vyhrát i v hcp, avšak v tipu zůstanu při zemi.
Můj tip: 1 za kurz 1,5

Albacete - Huelva
Zápas dvou týmů z druhé poloviny tabulky. 21. Albacete už neskórovalo pět zápasů v řadě, 16. Huelava taky venku střelecky neřádí (9 branek z 12 zápasů). V utkání se mi nabízí remíza, avšak na větší jistotu si zahraju dvojitou šanci.
Můj tip: dvojitá šance 0-0 za kurz 1,48

Celta Vigo - Tenerife
Další tým s vynikajícími výkony doma přivítá Tenerife. Domácí jsou 2. v tabulce, v minulém kole neskórovali a to si teď určitě vynahradí. Hosté jsou v tabulce 20., v posledním kole se jim podařilo doma porazit skvělé Vallecano, dalšího adepta na postup do Primera division určitě na kolena nesrazí. Opět bych to viděl na vítěztví domácích hcp (krásný kurz 2,8), ale na větší jistotu volím výhru domácích.
Tip: 1 za kurz 1,7

Elche - Barcelona B
Domácí Elche se nachází v tabulce na 12. pozici, béčko Barcelony 8. Hostům se v posledních zápasech moc nedaří, ale může za to i výběr silných soupeřů, s kterými hráli (C.Vigo, Vallecano, Xerez,...). V posledním zápase porazili solidně hrající Cartagenu 3:0. Ani domácí však nezaháleli, v posledním kole dokázi vyhrát na půdě Betisu 4:1, avšak Betis prožívá menší krizi. Zápas se mi zdá na remízu, já to však trochu pojistím a budu věřit v neprohru hostů (zdá se mi slušný i kurz).
Můj tip: X2 za kurz 1,6

Cartagena - Numancia
Cartagena je v tabulce 7., Numancia 11.. Numancii to moc venku nejde (2-2-7, skóre 12:18) a sbírá body zejména při domácích zápasech. Cartagena je doma průměrně hrajícím mužstvem (6-2-4, skóre 21:17). Poslední dva zápasy hrála na hřištích soupeřů, tak čekám že se před svými fanoušky předvede v dobrém světle (zřejmě jim to dluží). Tip trochu pojistím.
Můj tip: 1 bez remízy za kurz 1,39

Las Palmas - Villarreal B
V tomto zápase mám pocit, že se bůkmejkři trošku sekli a proto toho třeba využít. Las Palmas je 17. v tabulce, Villarreal B je 4. Za posledních 10 zápasu je Villarreal nejlepším celkem tabulky. Las Palmas je za posledních 10 zápasů předposledním celkem, s bilancí 4 remízy a 6 proher. Netroufám si označit za vítěze hosty, avšak určitě tipuju, že uhrají minimálně bod a za ten kurz se mi to líbí.
Můj tip: X2 za kurz 1,58

Salamanca - Huesca
Tak tento zápas mi řádně protočil mozkové závity. Salamanca je 19 v ligové tabulce, Huesca je na místě 15.. Pozoruhodný je fakt, že Salamanca je v krizi, za posledních 10 zápasů 10krát prohrála. Huesca hrála posledních 10 zápasů solidně (7.místo v tomto hodnocení), faktem je, že ale neměla nejtěžší soupeře. Přesto myslím, že bude bodovat.
Můj tip: X2 za kurz 1,52

Xerez - Cordoba
Papírovým favoritem je 6. Xerez, který hostí 13. Corbobu. Trošku mě straší fakt, že Xerez zrovna s Cordobou doma zahrát neumí (a nejen s ní, dokáže porazit silného soupeře a následně vyhořet se slabým). Zřejmě se zápasu vyhnu, ale i tak hodím svůj opatrný tip.
Můj tip: 1 bez remízy za 1,27

Hodnotu uvedených kurzů vypsala sázková kancelář Obrázek

Zajímá mě Vaše kritika, pozitivní i negativní, tak reagujte ;)

GOOD LUCK %%- %%- %%-
<<

Mlha

Příspěvky: 12

Registrován: stř 26. led 2011 16:23:20

Příspěvek sob 19. úno 2011 15:55:04

Re: Zápasy 2. španělské ligy

co se týče Cartageny, tak cca měsíc mela nekolik marodů, proto ty špatné výsledky a dnes krom jednoho obrance by mela být v plné síle.... co se týče Numancie, té by měli chybět dva středoví záložníci, což podle mě bude velká ztráta a tak souhlasim s 1 na Cartagenu ;) %%-
<<

panda

Příspěvky: 145

Registrován: ned 14. lis 2010 14:18:40

Příspěvek sob 19. úno 2011 20:49:07

Re: Zápasy 2. španělské ligy

Vallecano - Gimnastic 1:1 KO
Albacete - Huelva 1:1 OK
Cartagena - Numancia 1:0 OK
Celta Vigo - Tenerife 1:0 OK
Elche - BarcelonaB 2:1 KO
Las Palmas - Villarreal B 2:2 OK
Salamanca - Huesca 1:1 OK
Xerez - Cordoba 1:3 KO

Tak jsem nasbíral 5OK a 3KO, včetně Xerezu, u které jsem zradu čekal. Nejvíc mě překvapilo Vallecano, které si neporadilo s Gimnasticem.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 186 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.268s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore