Sporting Lisabon - GD Estoril Praia

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 23. zář 2016 17:27:43

Sporting Lisabon - GD Estoril Praia

23.09. 2016 ve 22:00h
Fotbal, Portugalsko, Liga NOS - 6 .kolo
stadion Jose Alvalade XXI




Obrázek
SPORTING LISABON - GD ESTORIL PRAIA



- Ahoj, tak dnes máme na programu předehrávky a mimo jiné se nám budou hrát i dvě utkání v portugalské nejvyšší soutěži, kde se utká nejdříve FC Porto s Boavistou a později večer i toto naše utkání, které jsem si vybral k analýze....

- Co od zápasu očekávám ? Určitě výhru domácího celku, ale je těžké předpovědět jak to přesně bude, jelikož a protože závisí hlavně na tom jak budou hráči Sportingu proměňovat šance proti týmu, který hádám bude jasnou většinu zápasu hlavně a jen bránit. Estoril byl v posledních sezonách přecejenom více na očích než kdy jindy, jelikož hrál evropskou ligu, myslím že narazil i na Liberec, no ale nevypadá to, že by i tuto sezonu měli mířit tak vysoko, no vlastně už loni se nekvalifikovali a ten tým je asi i kvůli finančním důvodům čím dál slabší a asi bude tým rád za střed tabulky.... Už vlastně loni tento zápas hraný v Lisabonu skončil 1:0 a hosté docela dost bránili, ale předvedli i něco dopředu no letos mají bohužel slabší kádr kdy hrají snad jen tři hráči v základu co ho hráli loni a je vidět i na těch odchodech a případech, že to je pravděpodobně z finančních důvodů....

No já to stejně vidím docela nečitelně sice očekávám vítězství Lisabonu, ale na to vsadit zkrátka nemužu v kurzu asi 1.15... co jsem sii vybral jsou rohove kopy Lisabonu, hádám že bude mít podobne držení míče jako v loňskem zápase - 70% a že bude tvořit zrkátka hru, Estoril zkusí hrozit z brejků ovšem nemá už tak kvalitní hráče vepředu jako loni a ani loni se koneckonců neprosadili, no nabízela by se sázka "Estoril nedá gól" v kurzu 1.50, ale tento kurz je taky dost na ho... Dávám rohove kopy a to konkretne 8 a více na straně domácích v hodnotnem kurzu 1.98...

Proč ? Tak v tom zminovanem zápase z loňska jich měl Sporting hned 10 a dnes očekávám podobne utkání, kde bude hrát zřejmě jen Sporting, Sporting už letos v jednom domácím zápase ze tří tuto hranici překonal hned v prvním utkání kopal 9 rohů proti podobně silnemu Maritimu s tím, že zápas byl hodně dopředu rozhodnut 21. minuta 1:0, 60. minuta 2:0 přřesto zahrál Sporting 9 rohů, pak kopal 7 proti dalšímu portugalskemu gigantovi z Porta, ale prostě Porto je mnohem lepší než dnešní soupeř, takže tohle beru jako další + a poslední domácí zápas byl už jen 4:3 s Moreirense, to je ovšem jeden z těch největších kandidátů na sestup a Sporting se musel i trochu šetřit na Ligu Mistrů a Real Madrid... No ligu mistrů bude hrát sice Sporting i nyní v týdnu ale čeká je jen Legia Varšava a to by rozhodně takový zápas jako s Realem být neměl už i vzhledem k tomu co předvedla Legia proti BVb a co momentálně předvádí i ve sve lize :) Sporting každopádně letos 5 ligových utkání a počet rohů 9,8,7,7 a 4 a pokud měli 7 a 8 ve venkovních zápasech 7 proti Portu či 9 proti Maritimu tak to prostě musí dát aspon na 8 i tady. I v tom posledním vzajemnem zápase jich mělo těch 10 a tohle tedy musím dávat value vidím :)

Ještě můžu vzpomenout jedinný zápas podobneho typu, který již letos sehrál Estoril a to na půdě Porta, kde zápas skončil 0:0 a na rohy to skončilo 17!!!:0. navíc se každý jejich soupeř dostal na 5+. No uvidíme Sporting nehlásí žádné nove absence, na druhe straně nejistý start leveho beka Joela, jinak nic vážného a ani změny trenérů se zatím nekonali, tudíž nic nebrání oboum předvest ten svuj standart :)

Jinak určitě pokud by někdo hrál žádná tutovka to není jako vždy u podobných sázek, ale za takový střední vklad se to hrát dá, ale opatrně bohužel poslední můj tip pravě na rohy byl poměrně zklamáním. A ještě dodám kdo by měl zájem sledovat - zápas bude vysílat slovenská Arena Sport :-bd
%%-





HLAVNÍ TIP: Sporting zahraje 8 a více rohových kopů@ 1.98 u 1xbet
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 23. zář 2016 23:02:36

Re: Sporting Lisabon - GD Estoril Praia

Tak tentokráte se zadařilo 8:2 rohové kopy tip OK

No na osmý rohový kop Sportingu jsem netrpělivě čekal a nakonec jsem se ho i dočkal v 88. minutě, ale tak počítal jsem s tím, že to žádná hotovka zřejmě po půli nebude :D Vlastně v poločase to byla dost bída, když měl Sporting jen 2, no Sporting si celý zápas hlídal sice výsledek 4:2, ale Estoril snad ani neví jak ty goly dal, já jsem nesledoval sice každou minutu zápasu ale minimálně 70 minut jsem viděl a vypadalo to tak že Estoril dal snad ze dvou akcí kdy se dostal k vápnu soupeře dva goly :D Nvm Sporting měl stále míč pod kontrolou vyrážel do nebezpečných útoků a za stavu 3:1 měl ještě před čtvrtou brankou 2 mega tutovky, takže musím říci uplně zaslouženě a mělo to být i s větším rozdílem :) :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.237s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore