Příspěvek ned 25. zář 2016 17:41:33

Lanus - Aldosivi

Lanus - Aldosivi

25.9.2016 ve 23:00
4.kolo Primera Division (Argentina)

Tip: Výhra Lanus (AH -1.5)
Kurz: 2.6
Obrázek

Tak na dnešek jsem si vybral jeden zápas z pozdního večera. Jedná se o utkání hrané ve 23:00 našeho času v Argentině. Tamní Primera Divison se zatím rozbíhá a tak ještě nevznikají ani příliš velké kurzové skoky mezi týmy, protože tyto jihoamerické soutěže jsou pro bookmakery jinak velice nečitelné.

Já jsem si vybral zápas Lanus - Aldosivi. Lanus je velký pojem v Argentině, jedná se o jeden z nejlepších týmů a tak není pochyb o tom, že letos znovu budou okupovat přední pozice. Minulý rok dokonce celou soutěž tento klub zvítězil. To Aldosivi bylo vždy průměrným až podprůměrným týmem, ale na Lanus už si také dokázali vyšlápnout, když v minulé sezóně na domácí půdě zvítězili 3:1. Lanus jim pak doma prohru oplatil, když také zvítězil o dvě branky.

Lanus letos ale nezačal příliš dobře. Ze 3 zápasů mají 4 body a to když jednou vyhrál, jednou remizoval a také prohrál. Překvapivě jediná výhra byla zrovna nad takovým pojmem jako je Boca Juniors, naopak remizoval s Olimpem a překvapivě doma nestačil na
Union Santa Fe a to navíc na domácí půdě. Já vidím příčinu také trošku v tom, že mezi těmito nepovednými zápasy museli odehrát důležité odvetné střetnutí s Independiente v Copa Libetadores.

Aldosivi má na kontě jenom 1 bod za remízu se Santa Fe, ale dve domácí prohry a to s Banfieldem a Colonem, oba zápasy prohráli o dva góly. Aldosivi je letos podle mě ještě slabší než předešlé ročníky a myslím si, že teď když už Lanus je odpočatý nebude mít absolutně žádný problém se svým soupeřem. Aldosivi dnes dostane tzv. na frak a prohraje znovu minimálně o dva góly.

Kurz je velice vysoký. Na čistou výhru Lanusu je kurz 1.45 - 1.55 , zatímco v handicapu jednotných 2.6 ku 1! To je opravdu velký rozdíl. Zkusím to tedy dnes v handicapu.

TIP: Výhra domácích v AH -1.5 # 2.6 Obrázek