Bursaspor - Gaziantepspor

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 19. úno 2011 9:34:39

Bursaspor - Gaziantepspor

19.02.2011 - 15:00

Obrázek

Obrázek Bursaspor - Gaziantepspor Obrázek

I druhá analýza bude pocházet z východní části Euroasie a to z Turecka. Tentokrát se nacházíme v nejvyšší turecké soutěži (Süper Lig) a vezmu to trochu šmahem, jen ta důležitá fakta.

Bursaspor. To je aktuálně 3. nejlepší celek v ligové tabulce. Na prvního má ztrátu pouhé 2 bodíky a s druhým Fenerbachce se dělí pouze o skóre. Bursaspor tak má ještě velikou a reálnou šanci, že se může stát tureckým mistrem. Gaziantepspor je sice na 5. nejvyšší příčce, ale do bojů o ty příčky nejvyšší už zasáhnou nemůže. z pátého místa ztrácí na Bursaspor propastných 11 bodů a v této fázi soutěži je to už více než hodně.

Domácí celek za celých 21 kol prohrál pouze 2x, no není to věc která by si zasloužila uznání kvalit tohoto klubu? Bursaspor má aktuálně rozpracovanou sérii 6 zápasů v řadě bez porážky a dnes bude chtít odčinit poslední remízu na hřišti Eskisehirsporu.

V tomto utkání budou domácí postrádat pouze Ozana İpeka (záložník), jedná se o klíčového hráče a tahouna celé záložní řady, na které je samozřejmě závislý útok, ale Bursaspor má za toho borce jiné kvalitní náhrady, kterého dokáží bezpochyby nahradit. Gaziantepspor dnes bude naopak postrádat hned dva hráče a to jsou Serdar Kurtuluş a Emre Güngör. Je to citelná ztráta, zvláště když jsou oba obránci a pocházejí ze základní jedenáctky. Na toto utkání tak hosté musejí poskládat úplně novou obranu a já jsem zvědav, jak si sedne. Závěrem ještě doplním, že Hlavní trenér domácích dostal stopku a utkání by měl sledovat pouze z tribuny.
____________________________________________________________________________________________________

Předpokládané sestavy:

Obrázek Bursaspor:
Dimitar Ivankov - Mustafa Keçeli, Ömer Erdogan, Milan Stepanov, Ali Tandogan - Pablo Batalla, Wederson, Gustav Svensson, Volkan Sen - Kenny Miller, Jozy Altidore

Obrázek Gazientepspor:
Karcemarskas - Elyasa Süme, Yalçın Ayhan, Dany Nounkeu, Ivan - Murat Ceylan, Popov, Hürriyet, Wagner - Cenk Tosun, Sosa
____________________________________________________________________________________________________

Dnes domácí Bursaspor na hosty umí. Za poslední 2 sezóny včetně této rozehrané se spolu zatím utkali 3x a 3x jako vítěz vzešel právě Bursaspor.

Domácí předvádí doma výborný a pohledný fotbal, a co více si přát, když je ještě k tomu velice účinný a pro soupeře smrtící. Hosté venku nepředvádí špatný fotbal, ale dnes by to na Bursaspor stačit nemělo. Ten má zálusk na mistrovský titul a účast tak v Lize Mistrů. Aktuální 3. místo totiž posouvá Bursaspor "jen" do Evropské ligy.

V tomto utkání je pro mne favoritem domácí mužstvo a za ten kurz si myslím, že by se mohla zahrát čistá jednička.

1- 1,6 Obrázek
1- 1,75 Obrázek
1- 1,78 Obrázek
1- 1,8 Obrázek
1- 1,85 Obrázek (aktuálně nejvyšší kurz na trhu)

Důvěra: 6/10

1:4 KO
<<

icemaner

Příspěvky: 64

Registrován: pát 11. úno 2011 18:19:43

Příspěvek sob 19. úno 2011 9:39:43

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

Zkusíme, vypadá to na poměrně dobrý zápas, hlavně za super kurz :)

Každopádně krásná analýza jako vždy :ymhug:
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 19. úno 2011 9:41:56

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

no jsem na to sám zvědav. dle mého hostům prostě bude chybět dvojice obránců a u domácích ohromná motivace.

Jinak ti děkuji :) tahle slova vždy potěší
<<

icemaner

Příspěvky: 64

Registrován: pát 11. úno 2011 18:19:43

Příspěvek sob 19. úno 2011 15:52:29

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

Tady se nam to pekne rozjelo, po polocase prohravaji domaci 1:2, tak snad se do druhe pule zmatori a maknout :)
<<

Dardanely

Příspěvky: 749

Registrován: sob 19. úno 2011 12:06:38

Příspěvek sob 19. úno 2011 16:57:41

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

1:4 dobrej výprask
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek sob 19. úno 2011 17:03:28

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

Tak Turci dneska vydělaj sázkovkám balík - to je dnes druhý turecký propadák :(
<<

icemaner

Příspěvky: 64

Registrován: pát 11. úno 2011 18:19:43

Příspěvek sob 19. úno 2011 17:08:37

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

Tjn, naprosto nechapu, co ten druhy polocas delali..Snad dneska vyjdou dalsi zapasy, ale na Turecko uz dneska fakt nevsazet :))
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek sob 19. úno 2011 17:11:22

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

icemaner píše:Tjn, naprosto nechapu, co ten druhy polocas delali..Snad dneska vyjdou dalsi zapasy, ale na Turecko uz dneska fakt nevsazet :))


Mno, já se turkům už delší dobů vyhejbám velkým obloukem, u nich nikdy nevíš, kdy jim rupne v mozku... :D B-) :D
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 19. úno 2011 17:56:16

Re: Bursaspor - Gaziantepspor

tak tohle by mě ani ve snu nenapadlo, všem veliká omluva co na mě dali. Jak jsem říkal, vlna průserů z mé strany přišla

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 176 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.245s | 36 Queries | GZIP : Off Livescore