Ried - LASK Linz

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 19. úno 2011 10:17:11

Ried - LASK Linz

19.02.2011 - 16:00

Obrázek


Obrázek Ried - LASK Linz Obrázek

Všem těm co čerpám zásoby na analýzy se předem omlouvám, ale dneska mi to nějak nedá a chci se s vámi podělit o své postřehy :)

Dle názvů klubů nemusím snad naše sousedy moc představovat. Nejvyšší rakouská fotbalová liga neboli Bundesliga.

V tomto utkání se představí kluby s naprosto odlišnými starostmi. Domácí Ried jakožto leader ligové tabulky pomýšlí na zisk titulu a tím i postupu do předkola Ligy mistrů, kdežto hostující LASK Linz je na opačném pólu, tedy na tom jižním a tím snad všichni pochopili, že můj cit pro český jazyk a pro různé metafory (více už nevím, čeština mě moc nebavila) chtěl říct, že se hosté nacházejí na místě úplně posledním, které zaručuje sestup do nižší soutěže.

Každý si asi řekne, proč sem tedy píšu takovou analýzu, za kterou ani nebude stát kurz. Máte pravdu. Kurz na výhru domácích je v průměru 1,37 a s důvěrou bych nešetřil a věřil tomu tak 8/10, ale já nejsem bábovka, abych Vám tady předkládal takovéto kurzy a mrkneme se na něco silnějšího.

Začnu předběžnými sestavami. Domácím by měl v tomto utkání s největší pravděpodobností chybět Prettenthaler (obránce), který ale není považován za až tak důležitého člena sestavy a do většiny utkání nastupoval pouze z lavičky. Riedu však bude chybět ještě jeden hráč a to Glasner (obránce), který už patří do základní sestavy a určitě bude pro tým citelnou ztrátou, ale do jaké míry bude proti dnešnímu soupeři? Já si myslím, že to až taková ztráta tedy nebude. Naopak dobrá zpráva je, že se domácím do sestavy může vrátit Lexa, který byl zraněn a Hadzic, který byl v karetním trestu. Linzu dnes naopak bude chybět Zickler, který pochází z útočné řady a je stabilním členem základní jedenáctky, dále bude chybět Sulimani a Metz (středi), kteří jsou na seznamu dlouhodobě zraněných.

Předpokládané sestavy:

Ried

Glasner - Glasner, Hadzic, Stocklasa - Schrammel, Mader, Brenner - Royer, Hammerer, Carril - Guillem

Linz
Mandl - Piermayr, Bubenik, Lopez, Lukas - Majabvi, Duro - Aufhauser, Bukva, Ruano - Tenesor

Nemusíme být odborníky, abychom viděli ten obrovský rozdíl v sestavách. Domácí nesmírně ofenzivně laděná sestava 3-3-3-1, kdežto hosté se sestavou 4-2-3-1 budou nejspíše betonovat a budou se spoléhat na brejky, které se v tomto utkání naskytnou.

Nemá cenu tu vypisovat nějaké tabulky atd, jen ještě uvedu zajímavé info, že Linz v posledních 5ti utkání inkasoval dohromady 15 branek, což jsou v průměru 3 branky na utkání!

Domácí Ried by si rád dnešním utkáním připojistil své průběžné vedení a rád by si také zastřílel. Do sestavy se vrací opory, kdežto hostům naopak opory ubývají. Rozdílné sestavy nám ukazují předběžný obrázek, jakým směrem by se utkání mělo vyvíjet a myslím si, že by v tomto utkání bylo dost a dost možností na které si vsadit a já bych si zde ve vaších reakcích rád přečetl, na co všechno by jste to vsadili.

Já za sebe říkám HCP 0:1, či Ried dá over 1,5 branek, či over 2,5 branek, 1. poločas - 1, atd atd.

1. poločas- 1 - 1,9 Obrázek 1:0 OK
2. tým dá gól - ne - 1,85 Obrázek 2:0 OK

tak a teď jsem zvědav na vaše komenty :)
<<

Tygr

Příspěvky: 11

Registrován: pát 18. úno 2011 6:49:00

Příspěvek sob 19. úno 2011 12:54:45

Re: Ried - LASK Linz

:ymapplause:
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek sob 19. úno 2011 18:02:18

Re: Ried - LASK Linz

tak aspoň tady něco v pořádku. 1. poločas domácí vyhráli 1:0 a v druhém poločase přidali ještě jednu branku, tudíž celkový výsledek 2:0. Oba tipy tedy ok

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 163 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.233s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore