Maďarsko - Švýcarsko

<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek pát 07. říj 2016 14:47:19

Maďarsko - Švýcarsko

10.7.2016 20:45
Budapešť, Maďarsko


Obrázek
Maďarsko mělo v roce 2015 bilanci 5-3-2, letos má zatím 1-5-2, do budoucna tak nelze očekávat výrazné zlepšení. Spíš naopak. I nynější kvalifikaci zahájilo Maďarsko ztrátou dvou bodů, když remizovalo 0:0 na Faerských ostrovech. Kariéru ukončila obrovská osobnost populárního brankáře Gábora Királyho, který tvořil v nadsázce půlku týmu. Dále pověsili kopačky na hřebík obránci Roland Juhász, Vilmos Vanczák a Leandro. Z tohoto pohledu by mohlo mít Maďarsko vzadu problémy. A to jsou ještě vyřazeni mimo hru kvůli zranění obránci Kálnoki-Kis, Kocsis, záložník Pintér a útočníci Böde s Priskinem, což je po vetránu Gerovi a kapitánu Dzsudzsákovi třetí nejlepší střelec týmu Maďarska. Domácím tak zůstává relativně nezkušená obrana včetně brankáře, i když někteří obránci zejména Ádám Lang můžou být talentovaní.

Obrázek
Švýcarko mělo v roce 2015 bilanci 7-1-2, letos zatím 3-3-3. V prvním kvalifikačním zápase si hned Švýcaři vyšlápli na čerstvé mistry Evropy, když porazili Portugalce 2:0, díky gólům Embola a Mehmediho. Na ME sehráli remízu i s velice silnou Francií, no nakonec se poroučeli po nezvládnutém penaltovém rozstřelu s Polskem. Pokud jde o absence, v nominaci chybí Senderos, Djourou, Inler a Drmič. Útok Embolo-Mehmedi-Seferovič je dost silný i bez Drmiče. Záloha i bez Inlera je nadstandardní (Shaqiri). Obrana je díky Lichtsteinerově působení v Juventusu na velké úrovni. Hodně se mi líbí i obránce Fabian Schär, který umí velmi efektivně podpořit útok. I levý bek Ricardo Rodríguez je zajímavý hráč. A právě v obraně bych viděl mezi oběma týmy největší rozdíl. No, Švýcarsko je taková směska, nejsou to všechno rozený Švýcaři, ale myslím, že dohromady tvoří velmi dobrý tým. Zvlášť brankář Sommer, už několik sezón chytající Bundesligu a evropské poháry. Troufám si říct, jeden z nejlepších gólmanů světa.

Vzájemná bilance mezi oběma týmy je vyrovnaná 2-3-2. Švýcarsko v Maďarsku nikdy nevyhrálo, ale poslední VZ se hrál ještě v minulém století :)

Celkové skóre z posledních 5 zápasů Maďarska je 6:8, za to u Švýcarska 5:2 - a to je právě to, na co se tu snažím poukázat. Lepší obrana.

Neprohra hostí je tu podle mě jistota, ale kurz 1.3 pro mě nemá smysl, proto jdu do výhry hostujícího celku!

Tip: 2 @ 2.26 Obrázek
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek pát 07. říj 2016 21:34:58

Re: Maďarsko - Švýcarsko

yes baby Valentin Stocker v 90' na 2:3!!! :ymhug:

i když švýcarskou obranu jsem trochu přecenil 2 góly od Szalaie...
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.150s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore