Evropská kvalifikace (treble)

<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek ned 09. říj 2016 0:44:26

Evropská kvalifikace (treble)

Obrázek Albánie - Španělsko Obrázek

Španělsko je TOP tým, který má v této kvalifikační skupině jediného soupeře a tím je Itálie. Proti žádnému jinému celku nepřichází ztráta v úvahu. Sice v nominaci chybí několik hvězd jmenovitě brankář Casillas, obránci Jordi Alba, Javi Martínez, Juanfran, Bellerín, záložníci Juan Mata, Fabregas, Santi Cazorla a útočníci Paco, Pedro a Aduriz. I tak má ale španělská reprezentace nadupaný kádr: gólman de Gea, obránci Piqué, Ramos, záložníci Iniesta, Isco, David Silva a útočníci Álvaro Morata, Lucas Vázquez a Diego Costa. Morata byl spolu s Balem nejlepším střelcem EURA se 3 góly! Albánie loni prohrála se Srbskem 0:2, remizovala s Gruzií 2:2 a letos porazila Katar v přáteláku 3:1 a pak prohrála s Ukrajinou 1:3. Na EURU prohrála na úvod 0:1 se Švýcarskem (klidně to mohlo být taky 1:3), po té podlehla domácí Francii 2:0 a poslední zápas o čest vyhrála nad Rumunskem 1:0. V přípravě remizovala Albánie bez gólů s Marokem. Kvalifikaci zahájila ošemetnou výhrou 2:1 nad slabou Makedonií, kterou potvrdila i ve čtvrtek vítězstvím 2:0 na území Lichtenštejnska. Od roku 1986 po rok 1993 se odehrálo 5 vzájemných soubojů Španělé všech 5 vyhráli, a to při neuvěřitelném skóre 24:2!!! V tomto zápase tak musí být jasnými favority. Zvlášť pak, když nejzkušenější albánský obránce a kapitán Lorik Cana ukončil kariéru, obránce Ajeti (AC Turín) a útočník Avdijaj (Schalke) jsou zranění a útočníci Salihi a Sadiku, kteří dohromady nastříleli 18 gólů nebyli do reprezentace ani povoláni! Dohromady mají střelci na albánské soupisce 26 gólů, přesně 3x míň než mají Španělé (78). Dle mého názoru by mohl být kurz i menší, když se pro srovnání podívám jaký je dejme tomu na Izrael, Ukrajinu, Wales a Itálii... Výhra Španělska by zkrátka neměla chybět na žádném tiketu!

Tip: 2 @ 1.33 Obrázek


Obrázek Moldavsko - Irsko Obrázek

Tohle není tak úplně sázka na Irsko, ale spíš proti Moldavsku. Irové si jen tak tak poradili doma s Gruzií, ale zvládli to :) Za to Moldavsko bylo doma proti Srbsku úplně marné, tak jak jsem předpokládal. Žádné radikální zlepšení nelze čekat ani proti Irům. Irové mají houževnatý styl hry, chtějí balón, chtějí dát gól. Samozřejmě kvalitou jsou tady minimálně o třídu výš než soupeř, takže kdo rád sází handicapy, asi bych ho tady doporučil. I když týmy z ostrovů bývají venku poloviční jak se říká, tak bych to raději nepokoušel. Podle mě je skvělá volba tahle kombinace se Španělskem ;-) Zápasy obou týmů jsem analyzoval již v předešlých zápasech, tak se omlouvám, že jsem tak stručný... Ještě podotýkám, že to bude první vzájemný zápas mezi Moldavskem a Irskem vůbec. Samozřejmě musím ještě napsat součet skóre z posledních 4 zápasů Moldavska 1:10! Tady to je úplně stejný, kdyby hrálo Irsko doma, asi by na něj bylo jen něco okolo 1.1, jenže toto je evropská kvalifikace na Mistrovství světa, takže je úplně jedno kde hrajete, hlavně abyste si připsali 3 body do tabulky...

Tip: 2 @ 1.4 Obrázek


Obrázek Srbsko - Rakousko Obrázek

Původně jsem chtěl psát na Srbsko analýzu zvlášť, ale pak jsem se rozhodl pro tuto jistější variantu. Zde jsem rovněž oba týmy analyzoval už v předchozích zápasech. Srbsko je dobře našláplé vítězstvím 3:0 v Moldavsku. Na úvod doma remizovalo s Irskem, což byla škoda, protože vedlo a jinak mělo jak střeleckou převahu, tak i v držení míče a rohových kopech. Proti Rakousku se dá čekat vyhecovaný duel neboť kostru srbské sestavy tvoří hráči hrající v Anglii. Rakušané mají 3 hráče z Anglie, jeden z nich Arnautovič dal oba góly Walesu, a zajistil tak pro Rakousko cenný bod za remízu 2:2 (cenný, protože Rakušané v zápase dvakrát prohrávali). V letech 2008-2009 se spolu oba týmy utkaly dvakrát a v obou případech zvítězilo Srbsko (3:1 a 1:0)! Za prvé má kvalitnější sestavu i celkovou nominaci, za druhé mi je sympatičtější a za třetí zápas bude odehrán na srbské Marakaně, která pojme 55 tisíc sedících diváků, a to už zápas i na té nejvyšší úrovni trochu ovlivní. Vsadím proto, že domácí neprohrají.

Tip: 1x @ 1.29 Obrázek


Celkový kurz: 2.4 :ympeace:
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek ned 09. říj 2016 21:44:26

Re: Evropská kvalifikace (treble)

Albánie - Španělsko 0:2 ok
Moldavsko - Irsko 1:3 ok
Srbsko - Rakousko 3:2 ok


-8) :ymparty:
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 09. říj 2016 22:02:51

Re: Evropská kvalifikace (treble)

Gratulace velmi dobré tipy a ez OK :) Srbsko teda byl dobrý hurá fotbal, tam to možná mohlo skončit i opačně co tak koukám. No jsem zvědav na odvetu v Rakousku asi budu hrát goly, protože těch šancí bylo požehnaně, ale tak to je ještě dlouhá doba, třeba se do té doby hodně oba týmy hodně změní.

Tady ještě něco k Srbsku
https://twitter.com/TransferRelated/status/785215207169810432 :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek pon 10. říj 2016 4:44:30

Re: Evropská kvalifikace (treble)

Paradni tip. Priznam se, ze Srbsku jsem proti Rak. moc neveril. Kazdopadne klobouk dolu, hezky kurz. GL i dnes.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.202s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore