Arsenal FC - Ludogorets Razgrad

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 19. říj 2016 16:52:20

Arsenal FC - Ludogorets Razgrad

19.10.2016 ve 20:45h
Fotbal, Champions League, Skupina A

Emirates Stadium, Londýn, Anglie







ARSENAL FC - LUDOGORETS RAZGRAD






- Ahoj všeci máme tu druhý den ligy mistrů tento týden a po 1 denní pauze se vracím s analýzou, tentokráte na zápas jednoho z mých oblíbených klubů Arsenal FC, kde hraje i můj NumberONE Mesut OZIL!!! No soupeřem Gunners dnes bude slabý Ludogorets z Bulharska...

No půjdu zde do sázky na 3 a více branek od Arsenalu, kurz 1.61 není nejlákavější, ale Ludogorets nemá vůbec dobrou obranu, hraje venku špatně a hraje prales.

Arsenal letos šlape velmi dobře momentálně 6 výher v řadě, v BPL 2. místo, skore 19:9 po 8 kolech... nejlepší utok ligy společně se City,vzadu už to tak peckové není... Mezi hlavní tahouny offenzivy určitě patří Alexis Sanchez letos 4g+4a, Walcott 5g+2a, Mesut Ozil 3g, ale jsou tu i další produktivní hráči, Gunners jsou opravdu v super nepříliš vídané formě a nové absence hlášeny nejsou... Tou nejčerstvější tak zůstává Giroud, ale nemyslím si při formě Alexise či Walcotta a posile Lucasovi Perezovi, že by tahle absence měla mít nějaký vliv na dnešní zápas... Krom toho se pomalu uzdravuje Ramsey a v treninku je i již zmíněný Giroud :) Po repre pauze se sice moc Arsenal neukázal výhrou 3:2 se slabou Swansea, nicméně 3 branky dali a to by nám dnes stačilo též :)

Ludogorets je z Bulharska, kde nikdo nemá takové finanční možnosti jako klub z Razgradu no ani tak ovšem letos Razgrad první není a je až na druhe pozici za Levski, ale mají oproti nim zápas k dobru a v případě výhry by byl Ludogorets o bod první... No jejich výsledky v te sranda prodej lize mě moc nezajímaj, důležitá je liga mistrů, kde dostal Ludogorets dva fíky v Plzni a mohl být rád, 2 dostal i v dalším předkole s CZ Bělehrad, ve skupině pak začal prohroun 1:0 v Basileji a prohrou s PSG 1:3.... No zápasy v Bělehradě a Plzni mě jednoznačně přesvedčili o tom, že prostě Razgrad hraje dozadu špatně, v Basileji se snažili bránit, ale tak basilej není žádný super klub , no herně byli švýcaři lepší, tím že se Ludo více soustředil na obranu zase nedokázal skorovat... no a PSG domácí zápas, kde mohlo dát PSG klidně 2x tolik branek a to PSG letos nezažívá nejpovedenější sezonu a určitě na mě působí Arsenal daleko lépe než Paříž :)

Tady není o čem Arsenal nemá žádne novější výrazné absence, v lize jede neskutečně má v ní průměr přes 2g na zápas, letos už dokázali dát 3 branky třeba Chelsea, Liverpoolu, Watfordu, Swansea či Hullu, Nottinghamu 4. Anglická liga je druhá na světě a Ludogorets prostě může měřit kvalitu tak max s tím nejhorším z teto ligy. zkušenosti z LM Ludogorets moc nemá protože v ní je čerstvě, není to tak dávno co o tomto klubu slyšet nebylo vůbec před příchodem peněz :) No Arsenal už letos 3 branky dal i o dost lepším týmům. Ludogorets vzadu katastrofa a venku jakbysmet.. tenhle souboj podle mě nemůže skončit jinak než jednoznačnou výhrou Arsenalu, možná gol dostane po tom nepovedem zápase se Swansea, ale dopředu by to měla být opět off mašina: Překvapení se sice dějí, ale tady at se na to koukám z jakehokoliv pohledu nevidím žádnou výhodu pro Razgrad díky které by měli překvapit. No nehledal jsem nějaký super kurz, beru to co mi padlo první do oka a kde to nevidím jako příliš velký risk, podle sestav se pak rozhodnu i pro sázku na některého ze střelců londýnského klubu.





HLAVNÍ TIP: Arsenal vstřelí 3 a více branek@ 1.61 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 20. říj 2016 15:20:21

Re: Arsenal FC - Ludogorets Razgrad

6:0 OK

Mesut OZIL HATTRICK HERO! :ymhug: :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.205s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore