FC Liverpool - WBA

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 22. říj 2016 14:24:35

FC Liverpool - WBA

22.10.2016 ve 18:30h
Fotbal, Premier League, 9.kolo

Anfield , Liverpool, Velká Británie - Anglie





FC LIVERPOOL - WBA




- Ahoj, tak tu máme další víkend a s tím opět v akci evropské nejlepší soutěže a tak dále, no já půjdu rovnou do Premier League na dnešní pozdější utkání Liverpoolu, který hostí outsidera WBA.

- Liverpool je tu právem označen za favorita, je na 4. místě se ziskem 17 bodů má minimální absence ( nejistý start AM Wijnalduma) a zkrátka to letos pod Kloppem šlape, nicméně v Říjnových zápasech mě zatím moc nepřesvědčili výhra na Swansea 1:2 a remíza doma s United 0:0 a tak prostě v tom kurzu na domácí 1.25 a od toho se odvíjející trapné kurzy na handicapy či goly hrát nebudu... 2 vstřelene branky v tech dvou zápasech prostě nebylo žádné terno, ještě když dnes budou hrát proti extrémně deffenzivnímu WBA, které prakticky stále nechává hrát jen soupeře a vyznačuje se vyložene deffenzivním stylem fotbalu. Jejich průměrné držení balonu je ve venkovních zápasech asi kolem 30%... No nechci hrát Liverpool špatný kurzy, neoslnivá forma, navíc nemohou furt vyhrávat a občas nějaké to překvápko prostě přijde a možná to bude dnes možná také ne.

Já si tady vybírám tedy jinou sázku a to Závod na 7 rohových kopů, který má vypsána mimo jiné sázková kancelář bet365.... No už jsem psal o deffenzivním stylu WBA a tom že nechává hru tvořit soupeře, to by se zde mělo ozvláště potvrdit, protože LIverpool je přesně tím pravým protipólem, který naopak hru tvoří rád, rád jde dopředu a z toho pramení i často vysoký počet rohů... Když se podívám na zápasy LFC proti spodní polovině tabulky v této sezoně kam patří i WBA.... Na Burnley (14.) venku 2:0 prohra rohy 1:12, na Swansea (19.) výhra 1:2 a rohy 3:10, S Leicesterem (13.) to sice nevyšlo 1:7 v první domácím zápase, ale Leicester sem kvalitou moc nepatří, loni vyhráli titul a čeká se zlepšení, má mnohem lepší kádr než ostatní týmy v druhe polovině tabulky a poslední zápas Hull(16.) skore 5:1 rohy 13:2... no dali to i s Hullem kde vyhráli 5:1, takže i když dávali branky tak to vycházelo WBA patří kvalitou někam k Burnley, Hullu ču Swansea a prostě tohle dnes vidím hodně reálně, LFC vyhrává na rohy proti outsiderum jednoznačně a počet 7 překonávají hravě, proč by to nemohlo vyjít dnes, když je WBA tím bráněním vyloženě známo, no podobně se prezentovali v poslední ligovem zápase doma se Spurs kde remizovali 1:1 a na rohy 5:8, ale byli doma... kde hrají o dost lepe...

Vedlejší tip volím nad 7.5 rohu LFC@2.10 a druhý vedlejší tip WBA dá gól za kurz 1.83! kurz přímo luxusní na to abych ho nechal ležet, přecijen má v týmu WBA hráče jako Rondon či Chadli či výborneho hlavičkáře MCAuleyho a LFC pravidelně inkasuje...






HLAVNÍ TIP: Závod na 7 rohových kopů - FC Liverpool@ 1.72 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 23. říj 2016 11:56:37

Re: FC Liverpool - WBA

No tak tohle byl jeden velký průser...
3:2 rohy KO


špatný tip bohužel, LFC se přes blok WBA nedostávalo moc k centrům a do bezprostřední blízkosti vápna soupeře, WBA hrál i po 2 inkasovaných brankách stále v bloku, no nakonec sice měl minimum povedených útočných akcí ovšem gól vstřelili no měl jsem to psát přímo na tento muj vedlejší tip tu analýzu, ale bohužel.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.152s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore