Příspěvek čtv 01. pro 2016 12:28:20

Silkeborg - Midtjylland

Silkeborg - Midtjylland
Dánsko » Superliga 2016/2017
01.12.2016 - 18:00


Dnes je v Dánsku na programu dohrávka 19. kola a síly změří 11. Silkenborg a 3. Midtjylland. Domácí až do posledního kola drželi sérii čtyř neproher v řadě. Porazili 1:3 Viborg, pak remíza 1:1 s Odense a body se dělily i proti Aarhusu (1:1), následná výhra 3:0 proti Esbjergu pak završila tu zmíněnou sérii kterou přerušilo Brondby po domácí výhře 3:1.

Hráči Brondby se ujali vedení ve 24. minutě gólem Mukhara a přestože hosté v 59. minutě srovnávali, přesněji tedy Helenius, jakmile Brondby zvyšovalo tempo tak bylo jasné na které straně je kvalita a převaha. Domácí tým definitivně pohřbil naděje hostů goly v 67. (Pukki) a 68. minutě (Wilczek). Silkeborg je nyní tedy na jedenácté pozici a ztrácí 9b na 6. Sonderjyske, které je tedy na příčce zajišťující play-off. Silkenborg nebude mít lehkou práci dostat se z vod sestupu a nepomůžou k tomu ani absence brankáře Kristiana Faestea a utočníka Nicolaje Aggera (13/0) kteří jsou oba zranění.

Midtjylland si minulý víkend na domácím hřišti vybojoval 3b když porazil 1:0 Odense. Sice chudé vítězství ale určitě zasloužené, domácí celek byl po celý zápas lepší a kontroloval hru od 4. mimuty kdy se trefil Nisse. Po tomto vítězství je Midtjylland 3., to znamená manko 6b na 2. Brondby ale má zápas k dobru takže ztrátu dnes může snížit na 3b. Poslední 4 zápasy se střídá výhra s prohrou, nejdříve proti Kodani přišla prohra 1:3, následně výhra 1:5 proti Horsens ale na to Midtjylland nedokázal navázat a prohrál 1:0 se Sonderjyske. Po posledním zápase a výhře nad Odense by tým měl navázat a znovu vyhrát. Chybět budou suspendovaný Andre Romer (16/1) + zranění Bruninho (2/0) a Gustav Wikheim (5/2).

Hosté by si dnes měli pohlídat 3b, musí si držet co nejlepší pozici na cestě do play-off a neztrácet body proti soupeřům jako je dnes Silkenborg. Ten má docela problémy v defenzivní části sestavy a proti kvalitnějším soupeřům prostě ztrácí.


Tip: Midtjylland win, @1.80 u Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.