FC TURÍN - AC MILÁN

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 16. led 2017 13:05:50

FC TURÍN - AC MILÁN

16.01.2017 ve 20:45
Fotbal

Obrázek




FC TURÍN - AC MIN





- Zdravím pro dnešní analýzu jsem si vybral dohrávku 20. kola v nejvyšší italské fotbalové soutěži Serie A a to duel FC Turín - AC Milán a pro svůj bet vybírám sázku over 2.5g...

- Rozhodl jsem se tak proto, že offenzivy obou týmů patří mezi ty nejlepší v Itálii, Turín 19 zápasů 36 vstřelených branek - 4. nejlepší utok ligy, ale tým je přes to až na 9. místě, jelikož jeho obrana rozhodně nepůsobí jistým dojmem 19 zápasů 27x inkasováno na domácí půdě bilance 6-2-1 a skore 21:10, Turín na svém hřišti patří mezi to nejlepší v Itálii a těžko se zde berou body, nicméně silní soupeři kam patří i AC je tam sbírají viz Lazio 2:2 či Juventus , který je jedinný porazil 1:3 a není to tak dlouho stejně jako plichta s Laziem, an druhou stranu třeba říci, že AS Řím porazili 3:1 a Fiorentinu 2:1... Momentálně Turín nemá uplně nej formu a AC tak má určitě relativně velké šance něco uhrát i vzhledem k faktu, že bude chybět stoper Castan, který by měl být nejsilnějším článkem v obraně Turína.... Co se týče te offenzivy tam ještě přišla další nová známá tvář Juan Iturbe z AS Řím, což je prostě pro soupeře totální peklo, už takhle není ta offenziva prakticky bránitelná, ale tohle ještě přidává na obrátkách :)

AC Milán podobne jako Turín nehraje v nej formě, nicméně v offenzivě tenhle tým nehraje 28 vstřelených branek ve 20 zápasech. AC Milán je v tabulce výše než Turín hlavně díky lepší obraně 18 zápasů 20 inkasovano a to i díky skvělemu stále 17letemu Donnarumovi v brance. No venku nicméně bilance 4-1-3, AC venku prakticky vždy inkasuje zvláště když přijede silný soupeř , Rossoneri také bude pak chybět jeden člen obrany de Sciglio LB.

No na obou stranách absence v obraně, Turín je pak dopředu skvělý, AC je na tom vepředu také slušně, offenzivy obou týmů nehlásí ztraty před tímto utokem a očekávám po trochu období půstu na obou stranách, že se to zas vrátí k tomu na co jsou diváci obou týmů zvyklý z průběhu cele sezony... nahravat tomu bude i fakt, že se Milán už 2x letos s Turínem potkal v poháru a lize dvakrát teda v Miláne a výsledky 3:2 liga a nyní 4 dny zpátky v poháru 2:1 pro AC Milán, přitom před tím pohárovým zápasem měl Turín tři zápasy ve kterých padly dohromady 2 branky což bylo hodně chude podobne jako na druhe straně kdy ve 4 zápasech před tím pohárem padly 4 branky, no tenhle zápas byl zatím dvakrát v teto sezoně hodně golový a nevím proč by to tak nemělo bt i dnes, jelikož oba hlásí ztratu v obraně, utoky jsou rdy. No na oba gol byl kurz asi 1.62 na over 1.88, takže musím jít do overu který mi připadá i jistější, jelikož se může stát klidně i to co se stalo AC Milánu v Janově kde padl 3:0, Turín je doma hodně silný, na druhou stranu je AC už dvakrát letos porazilo a taky není uplně bez šance, uvidíme já věřím v branky, od Turína očekávám klidně 5 golovek od AC snad alespon 2-3 :) Padat by to mělo rozhodně to nebude zápas beze střel a šancí :) Bude záviset na kvalitě koncovek, nicméně vzhledem k tomu že chybí jen obránci, tak by ta koncovka měla být opět dobrá a těším se na tento zápas :) Tipy na výsledek 3:1, 2:1, 3:0 uvidíme :)






HLAVNÍ TIP: Padne 3 a více branek@ 1.88 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 16. led 2017 17:00:49

Re: FC TURÍN - AC MILÁN

Tenhle zápas mě posledně luxusně vypekl :D ale přeju ať vyjde. Milán už je na mém blacklistu :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 16. led 2017 22:41:17

Re: FC TURÍN - AC MILÁN

Mě taky trochu vypekli naposledy v tom poháru, hrál jsem ještě over 3.5 a to co ukazal Lapadula v nastavení kdy obehrál golmana a šel sám na bránu kde byl na čáře ještě obránce a on ho nahulil....

No dnes krásný kurz a easy OK 2:2 :)

Po 55 minutách jsem se mohl začít radovat, když snižoval Bertolacci na 2:1 :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 16. led 2017 22:47:31

Re: FC TURÍN - AC MILÁN

Pěkně! Ta neproměněná penalta z 1.půle by ale asi hodně mrzela. Naštěstí si ale Turín tím podělal jen svoje vítězství a ne tvůj tip. :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 16. led 2017 22:52:49

Re: FC TURÍN - AC MILÁN

No já vůl to ukládal narychlo ráno oba gol, takže můžu bejt možná rád, že nedali na 3:0 z toho by se hůř AC vzpamatovávalo, ael snad by ten gol dali i tak :) ale jak jsem viděl 2:0 po 35 minutách a i vzhledem k tomu, že tam prostě šance byly na obou stranách a velký počet střel tak jsem si říkal, že tohle už prostě vyjde :) No bohužel mi teda utekl tenhle top kurz, jsem pak šel do práce a už nic dalšího jsem nestačil vsadit až ted jsem došel ještě jsem koukal ke konci šichty a cestou od 70. do konce jak to tam vypadá :)

No zítra zas něco sepíšu a snad to dopadne podobně :)

OT: Ted jdu ještě mrknout na seriál co jsem prošvihl kvůli práci, který dávaj každe pondělí na čt1 dnes třetí díl Trpaslíka, docela dobre doporučuju zhlednout :)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11263972409-trpaslik/215512121060003
Tohle je ten nejnovější díl, ale lepší si to pustit na těch stránkách od prvního, aby jsi pochopil o co go, jestli jsi teda nekoukal :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.145s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore