Real Sociedad - Barcelona

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 19. led 2017 14:23:49

Real Sociedad - Barcelona

Obrázek Real Sociedad - Barcelona Obrázek

19.1.2017 v 21:15

Zdravim všechny sázkaře,
tato analýza je napsaná trochu na poslední chvíli, ovšem tento zápas mě zaujal. Máme tu čtvrtfinále španělského poháru Copa del Rey. Barcelona hraje na hřišti San Sebastianu, kde nedokázala zvítězit od roku 2007. Zní to sice neuvěřitelně, ale je to tak. Barcelona si o víkendu smlsla doma nad Las Palmas poměrem 5:0. A to šetřila takové hvězdy jako je Iniesta, Neymar, Rakitič. Oproti tomu Real jel v pondělí do Malagy, kde vyhrál 0:2, ovšem hrál v plné síle a žádný z důležitých hráčů nechyběl. Tento pohár je hraný na 2 zápasy, proto věřím, že Barcelona bude chtít uhrát vítězný výsledek do odvety a dát co nejvíce gólů na hřišti soupeře. Také ale věřím, že Real poženou fanoušci a vědomí, že na tomto stadionu Barcelona ztrácí. Ovšem věřím, že Barcelona odveze vítězství, které si doma pohlídá.

Když to shrnu. Barcelona - žádné zranění, odpočaté hvězdy a o 2 dny delší odpočinek. Real - zraněný Carlos Vela (je možné, že nastoupí, ale určitě ne od začátku), vybojovaná výhra v Malaze, kde se rozhodovalo až druhý poločas. To vše mi hraje pro Barcelonu.

Vybral jsem si příležitost Hosté vyhrají a oba týmy dají gól v kurzu 2.60 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 19. led 2017 18:56:14

Re: Real Sociedad - Barcelona

kurz je 2.90....přepsal jsem se při psaní analýzy
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 19. led 2017 23:16:25

Re: Real Sociedad - Barcelona

Já dával jen San Sebastian dá gol, nepřesvědčila mě moc Barca v poslední době at už zápasy s Bilbaem nebo právě na San Sebastianu, kde byli jasně herně horší, no dnes to bylo vyrovnané minimum šancí, neměli prakticky z čeho dát gol domácí či dva Barca, špatný tip jak můj tak tvůj :(
Hodně žalostnej fotbal.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 20. led 2017 14:59:15

Re: Real Sociedad - Barcelona

vážně jsem tomu tipu věřil, ale byl to dost hroznej fotbal....pořád se hrálo ve středu a šance nikde, ke konci klasická zdržovačka....nejlepší když se Barcelonští dementi srazí ve vápně, San Sebastian dá gol a rozhodčí pískne faul....
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.133s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore