Zimbabwe - Tunisko

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 23. led 2017 16:37:44

Zimbabwe - Tunisko

Zimbabwe - Tunisko

23.1. ve 20:00

Zdravím všechny závisláky sázení ^:)^
Předem bych chtěl upozornit, že nejsem žádným velkým odborníkem na africký pohár. Viděl jsem zatím tak 2 zápasy. Ovšem jelikož procházím nabídku sázení každý den, tak jsem zde našel sázku, která má pro mě value. Nevím zda to někomu tato analýza pomůže nebo zda si ji vůbec někdo přečte, protože je psaná dost na rychlo.
Berte to spíše jako takovou inspiraci a krásný kurz, který má dle mého velkou šanci na úspěch.
Zimbabwe je na posledním místě s 1 bodem a skóre 2:4. Ovšem stále v případě dnešního vítězství postupuje do vyřazovacích bojů. V prvním zápase hráli s Alžírskem. Dalo by se říct, že v roli jasného outsidera překvapili Alžířany na celé čáře. Zimbabwe ještě v první půli otočili zápas a vedli 2:1 až do 82 minuty. V této minutě zahodili obrovskou šanci, kdy hráč zakončil brankáři do rukavic a z protiútoku Mahrez vyrovnal. Zimbabwe mělo v zápase 6-7 velkých šancí a to v roli outsidera s kurzem přes 7 je k zamyšlení. V druhém zápase byly opět outsidery, ale to měli tak 2-3 gólové šance, jinak Senegal utkání ovládl. Senegal hraje zatím ve velké formě.
U Tuniska se dá říct v jeho prvním zápase ohledně šancí to stejné. Sice tu byly mírnými favority, ale mít 5-6 gólovek a nic nedát? Senegal měl dvě a obě proměnil. Ve druhém zápase bylo Tunisko menším favoritem a ukázalo přesně to co Senegal. Zápas s minimem šancí, ale 2 proměněné a je zde vítězství 2:1 nad Alžírskem.

Když to shrneme, tak Tunisku stačí remíza na postup ze 2. místa. Ovšem Zimbabwe pokud nevyhraje, tak se loučí s turnajem. Nemá co ztratit, tak proč nevrhnout vše do útoku? Zároveň by to mohla být voda na mlýn Tunisku, které může hrozit z brejků a góly by padat mohli.
Myslím, že hrát výhru Tuniska v kurzu 1.6 se nevyplatí. Ale hrát za dvojkový kurz to, že oba dají gól? Na to už slyším.

Můj tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 2,01 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 23. led 2017 20:46:25

Re: Zimbabwe - Tunisko

je tu poločas a já hlásím splněno :) moc pěkný kurz bez nervů.....OK
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.130s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore