Maroko - Pobřeží Slonoviny

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 24. led 2017 14:17:48

Maroko - Pobřeží Slonoviny

Maroko - Pobřeží Slonoviny

24.1.2017 ve 20:00

Zdravím všechny závisláky,
včera nám to ti kluci opálení krásně vystříleli už do poločasu. Na fotbal jsem se díval a klidně to místo 2:4 mohlo být 4:8. Bylo to jakoby si říkali, že to je poslední zápas, tak všechno do útoku. Některé góly by snad neprošly ani přes obranu nějakého pralesního týmu.
Proto jsem dnes opět zapátral po krásném kurzu v Africe. Nadchnul mě zápas Maroka s Pobřežím slonoviny. Jedná se prakticky o stejný případ jako včera. Hraje druhý se třetím a ve skupině C stále může postoupit kdokoliv.
Pobřeží slonoviny bylo jasným favoritem skupiny a proti výrazně slabším soupeřům 2x klopýtlo. Dvě remízy a prozatímní 3. místo ve skupině. První zápas byl ještě takový nemastný neslaný. PS mělo nad Togem mírnou převahu, ale gólovek v zápase bychom spočítali na prstech jedné ruky. Ve druhém už to bylo o něčem jiném. Sice zaspali začátek, kde dostali gól, poté vyrovnali. V zápětí hned prohrávali. Pak měli tak 5 gólovek než se jim podařilo vyrovnat a před koncem ještě další 2 velké příležitosti strhnout vítězství na svou stranu.
Maroko odehrálo svůj první zápas proti demokratické republice Kongo. Byli mírným favoritem, ovšem ve vyrovnaném zápase bylo opět minimum šancí i když o malinko více šancí mělo Maroko. Ve druhém zápase Maroko zvládlo roli favorita a poradilo si s Togem 3:1. Maroko bylo v tomto zápase velice efektivní a své šance na plno využívali.

Opět tu máme zápas, ve kterém je PS mírnějším favoritem. Ovšem už 2x selhali a Maroko nemůže spoléhat na remízu, jelikož pokud Togo vyhraje, zůstane Maroko na 3. místě kvůli vzájemnému zápasu s Kongem. PS potřebuje jedině vítězství jinak jede domů. Sečteno podtrženo věřím ve velice útočný fotbal a věřím, že se opět oba týmy prosadí.

Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.91 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 24. led 2017 21:52:24

Re: Maroko - Pobřeží Slonoviny

Tak se stalo přesně to, co se stát nemělo. Maroko dalo první gól a sloni to odevzdali. Tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 44 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.532s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore