Osasuna - Malaga

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 27. led 2017 11:38:14

Osasuna - Malaga

Osasuna - Malaga Obrázek

27.1.2017 ve 20:45

Zdravím všechny příznivce fotbalu,
pro dnešní den jsem si nachystal analýzu na zápas 14. Malagy a 20. Osasuny. Osasuna se letos vrátila po dvou sezonách ve druhé lize a určitě si představovala návrat mezi elitu jinak. Po 19 kolech je na posledním místě s 9 body a pouho pouhým jedním vítězstvím. V posledních zápase sice Osasuna začala pálit ostrými, ovšem obrana je děravá jak cedník. Osasuna již inkasovala 42 gólů. Což činí více než 2 obdržené góly na zápas. V posledním zápase to byla přestřelka s 2. Sevillou, kde nakonec Sevilla brala 3 body za vítězství 4:3.
Malaga se momentálně nachází na ve spodní polovině tabulky. Tým, který byl pravidelným účastníkem evropských pohárů se v posledních letech vždy ocitne okolo 10 místa a poháry mu těsně unikají. Letos fanoušci doufali, že se to podaří, ovšem zatím to vypadá na vyvarování se od boje o sestup. Posledních 6 ligových zápasů Malaze vůbec nevyšlo a naposledy vyhráli na konci listopadu. V poháru vypadli a teď není na co šetřit síly než bojovat v La lize. V posledním zápase Malaga hrála proti Realu Madrid. Musím říct, že jako fanoušek Madridu jsem měl hodně stažené půlky, protože Malaga hodně sahala po vyrovnání a určitě to nevypadalo na hru prvního a čtrnáctého. Věřím, že Malaga si za vítězstvím půjde a kde jinde se chytnout než u posledního.
Ovšem já věřím, že I Osasuna se po posledních zlepšených výkonech bude snažit odrazit od dna, protože ještě nic není ztraceno, ale pomale se propast na záchranu zvětšuje, proto je potřeba bodovat naplno.

Ohledně zranění stojí za zmínku, že Osasuně chybí dlouholetá opora v obraně Miguel Flano. Malaze chybí Sandro Ramirez, který v posledních zápasech chytl dobrou formu.

Co se týče overů 3+ oba dva týmy dokázali v této sezóně již 11x dosáhnout této hranice. Proto věřím, že se to podaří i dnes a kurz je více než lákavý. Dokonce bych řekl, že vzhledem k těmto týmům dost podceněný.

Můj tip pro dnešek Osasuna - Malaga 2.5 + v kurzu 2.01 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pát 27. led 2017 22:59:50

Re: Osasuna - Malaga

Tak Malaga nebyla schopna dat penaltu. Jinak by tip vyšel. KO - 1:1
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.377s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore