Southampton - Arsenal

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek sob 28. led 2017 11:00:18

Southampton - Arsenal

Southampton - Arsenal Obrázek

28.1.2017 v 18:30

Zdravím,
poslední 2 tikety nám opravdu jen těsně utekly a já věřím, že dneska to zlomíme. Tipu hodně věřím a opět je tu krásný kurz.
Southampton odehrál za posledních 6 dnů 2 zápasy s téměř identickou sestavou. V neděli si poradili s Leicesterem, ale co hlavně stojí za zmínku je výhra nad Liverpoolem ve středu večer. LIverpool celý zápas dominoval, což Southampton stálo velké množství sil. Southampton nakonec dokázal vstřelit gól v 91 minutě, ale i v případě remízy by postoupili. Myslím, že dnes nastoupí obměněná sestava, ale pokud ne, tak Arsenal s týdenním odpočinkem bude mít obrovskou výhodu.
Arsenal si v neděli po dramatickém penaltovém závěru poradil s Burnley. Zápas, kdy Arsenal bojoval do poslední minuty nastavení musel být pro kabinu vzpruhou. Arsenal má momentálně široký kádr, marodka se tenčí. Arsene Wenger se bude muset vypořádat s absencí Xhaky, který dostal proti Burnley červenou kartu. Wenger také prohlásil, že dá prostor 1 max 2 mladíkům, ale jinak bude tým složený z hráčů A-týmu. FA Cup je důležitá trofej, tak proč riskovat.
Dalším důvodem, proč favorizuji Arsenal je marodka. Southampton má zraněné velice početnou marodku, téměř největší ze všech klubů PL. Za zmínku hlavně stojí: Charlie Austin - útočník, James Rodriguez a James Ward-Prowse - záložníci, Virgil van Dijk - obránce. Toto jsou hráči základní sestavy. Rodriguez a Prowse se zranili proti Liverpoolu, neví se zda nastoupí nebo ne. Ale i tak, pokud se ve středu zraní a v sobotu nastoupí, tak to asi nebude 100% výkon. Arsenalu se vrací Walcott, začali trénovat Mertesacker a Debuchy (ti ještě určitě nenastoupí), takže jediný zraněný je Cazorla + již zmíněný suspendovaný Xhaka.

To vše mi hraje pro Arsenal, proto nemohu jinak. Dnešní tip výhra Arsenalu v kurzu 2.2
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 28. led 2017 23:23:59

Re: Southampton - Arsenal

Tak to si vychytal :D :-bd Obrana bez hlavně Dijka a ještě Yoshidy totálně na hovno :D Ale to nebyly zdaleka všechny změny :D 0:5 krásný OK :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 29. led 2017 14:00:09

Re: Southampton - Arsenal

Díky ;) byli v obraně hodně děraví. Tak hladkej průběh jsem sam nečekal když jsem videl sestavu Arsenalu
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.124s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore