Las Palmas - Valencia

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 30. led 2017 12:45:40

Las Palmas - Valencia

Las Palmas - Valencia Obrázek

30.1.2017 ve 20:45

Zdravím všechny sázkaře,
opět tu máme zápas, ve kterém věřím, že by to mohlo padat. A to je dohrávka 20. kola La ligy, kde se utkají domací Las Palmas proti Valencii.
Las Palmas se drží v klidných vodách uprostřed tabulky, je to jejich druhá sezóna a nevedou si špatně. Před sezónou klub posílil Kevin Prince Boateng, který zaznamenal již 5 branek. Las Palmas je doma velice dobrý tým, který ještě nepoznal hořkost porážky. Dokázali doma 5x zvítězit a 5x brali bodík za remízu. Ovšem nutno dodat, že většinu zápasů odehrály s týmy ze spodní poloviny tabulky. Proto i výsledky posledních zápasů jsou většinou hubené. Las Palmas má skóre 28:30 což činí průměr 3.1 gólů na zápas. Proto věřím, že dnes by to mohlo padat, jelikož přijede soupeř, který nemá problém s dáváním i dostáváním branek.
Valencia pokračuje v tom, kde loňskou sezónu zakončila a to ve spodní polovině tabulky. Valencia má z 18 odehraných zápasů již 9 proher. Valencia co by pravidelný účastník mezinárodních pohárů a hlavně Ligy mistrů měla tolik proher většinou na konci ligy a ne již v polovině. Poslední 2 zápasy Valencia dokázala vyhrát a hlavně stojí za zmínku porážka Villarealu venku v posledním kole. Ovšem Valencia s jejich kolísavou formou je dosti nevyzpytatelný tým a proto raději volím sázku na góly než na vítěze v tomto utkání. Valencia má po 18 odehraných zápasech bilanci 28:33 což činí průměr 3.4 gólů na zápas. U Valencie jsme se 13/18 dočkali 3 a více gólů.
Zranění: Las Palmas bude určitě chybět stoper Aythami, který dostal červenou kartu. Dále visí otazník nad dalšími 2 obránci - Bigas a Garcia. Tito hráči jsou ze základní sestavy. Valencie se musí obejít bez zraněného Montoyi a Rodriga. Také hráči základní sestay. Otazník visí nad Nanim, který by neměl hrát z osobních důvodů. Převážně jsou ale na marodce obránci, což by nám také mohlo hrát do karet.

Můj dnešní tip Las Palmas - Valencia 2.5 + v kurzu 1.81 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 30. led 2017 20:09:51

Re: Las Palmas - Valencia

Hraju jen neprohru Valencie za 1.50, jinak se mi tu nic nějak nelíbí. Las Palmas trochu z formy goly moc nestřílej... Naopak Vale po změně trenera konečně dve vyhry za sebou a teda výhra na Villarealu musí dodat ranec sebevědomí před tímhle zápasem. :-bd

Snad se ukážou i na hřišti, když dali dva goly na Villarealu můžou i dnes.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 30. led 2017 22:00:21

Re: Las Palmas - Valencia

já mám na jednom lupenu jen Valencii :) líbil se mi kurz :D a na druhým 3 góly.....ještě tlačím jeden -8)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 30. led 2017 22:32:56

Re: Las Palmas - Valencia

Gratulace dobrá práce :-bd

Já byl nasranej když to Palmas dali před pauzou na 1:1 no a po červený kreténa El Hadaddiho bylo vymalováno.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 30. led 2017 22:42:45

Re: Las Palmas - Valencia

jako nechat se za 3 minuty vyloučit....to je prostě demence :-o no jo no, co chceš od borca z Barcelony :)) nicméně díky, tip OK 3:1 -8)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.443s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore