Liverpool - Chelsea

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 31. led 2017 12:03:53

Liverpool - Chelsea

Obrázek Liverpool - Chelsea Obrázek

31.1.2017 ve 21:00

Zdravím všechny závisláky sázení,
dneska jsem se rozhodoval jaký zápas vyberu, protože mě jich lákalo opravdu hodně. Nakonec jsem si vybral šlágr 23. kola Premier League a donutil mě k tomu kurz na Chelsea. Podle mého názoru je ten kurz přestřelený vzhledem k tomu, jak se Chelsea letos prezentuje. Bookmakeři vypsali tento zápas velice vyrovnaně. Prozatím kurz 2.6 - 3.2 - 2.95. Spíš bych čekal, že na Chelsea bude nižší kurz než na Liverpool.
Liverpool byl letos takový černý kůň soutěže. Jürgen Klopp vždy prezentoval velice líbivý a útočný fotbal a není to jinak ani zde. Od začátku sezóny se pohybují na špici tabulky. Liverpool měl dokonce krásnou sérii kdy neprohrál 15 zápasů. Dotahovali se na čelo a v jeden moment byli dokonce 2. Ovšem v novém roce nedokáží navázat na loňské výsledky. Liverpool vyhrál z posledních 8 zápasů pouhý jeden a to si tým bojující na všech frontách o trofeje nemůže dovolit. Na konci roku bojoval Liverpool reálně o 3 trofeje. Během posledního týden vypadl jak z ligového poháru, tak z FA Cupu a PL se také vzdaluje. To podle mě musí mít negativní dopad i v kabině Reds. Nejde o to, že by Liverpool nebyl týmem, který si nezasloužil postoupit, ale hlavní kámen úrazu jsou zahozené šance. Tentokrát ovšem nepřijede tým, který se bude krčit ve vápně a čekat, ale přijede tým z 1. místa.
Chelsea to je letos úplně jiná kapitola. Nový trenér, nový impuls a tým šlape jako švýcarské hodinky. Chelsea dokázala vyhrát 13x v řadě v PL a málem dokázala vyrovnat rekord Arsenalu z roku 2004 ovšem Spurs byli proti. Sám jsem si říkal, jestli to nebyl odrazový můstek k pádu dolů, ale NEBYL. Chelsea následující 4 zápasy opět zvládla v absolutní pohodě. Obrana Chelsea letos hraje na jedničku. Chelsea má letos jen 15 obdržených gólů. z 15 výher hned 12x čisté konto (co si asi říká Péťa :)). A nejsou to vždy jen hubené výhry, ale jsou na 3. místě ve vstřelených brankách. Costa nejlepší střelec s 15 góly, v závěsu Hazard s 9.
CO se týče marodky, tak na žádné straně nikdo důležitý nechybí.

V tomto zápase je pro mě Chelsea dost velký favorit na to, abych nenechal skoro trojkový kurz ležet. Nemusíme si nic nalhávat, Liverpool sice nezahrál v posledním měsíci nic moc, ale na velké týmy se umí připravit. CHelsea zvládá těžké zápasy vcelku dobře. Porazili MU, MC, Everton, jednou Totthenham. Je klidně možné, že může zápas rozhodnout i nějaká červená karta, ale to bychom pak nemohli sázet na nic.

Věřím blues a proto můj tip Výhra Chelsea v kurzu 2.95 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 31. led 2017 22:37:52

Re: Liverpool - Chelsea

panebože :-s to stejné jak u Malagy....zase mi o tiketu rozhodne neproměněná penalta
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 31. led 2017 22:53:58

Re: Liverpool - Chelsea

Chelsea za stavu 1:0 dala tyčku a hned na to dostala gól na 1:1. Poté Costa zahodil penaltu....opravdu smutné. Tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 31. led 2017 22:57:29

Re: Liverpool - Chelsea

škoda no, ale ta penalta byla teda komedie na BPL...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 31. led 2017 23:03:08

Re: Liverpool - Chelsea

to uznávám, ale kopl ji jak úplný jelito
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.162s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore