Arsenal - Watford

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 31. led 2017 17:12:49

Arsenal - Watford

31.01.2017 ve 20:45
Fotbal


Obrázek





ARSENAL - WATFORD





- Tak dnes máme na programu vložené kolo Premier League, jelikož se o víkendu hrál FA Cup, tak se hraje dnes liga vyjímečně a já si vybírám utkání mého nejoblíbenějšího týmu v této lize Arsenalu k čemuž mě vede jak líbívý fotbal, tak i můj oblíbený fotbalista Mesut Ozil.

- No k zápasu Arsenal jasný favorit není o čem, prozatimní 2. místo v tabulce za pohodově vedoucí Chelsea a pokud Gunners chtějí tuto pozici uhájit či vylepšit, tak slabší celky typu Watford porážet musí, ten je momentálně na 14. pozici, je to tým který ničím nijak nevyniká obrana i utok nic moc, žádné slavné nove posily stejně jako u Arsenalu ani odchody a tak si myslím nemá moc čím tenhle zápas překvapit, trnéři ještě dodám Arsene Wenger u domácích už delší dobu :D na druhe straně od začátku sezony Mazzarri, který asi plní to co vedení chce což si myslím je tak nějak pohodová zachrana pro tým, který je tu po svem příchodu do PL teprv druhou sezonu a nemá se tak proč přemýšlet o nějaké změně u kormidla či velkých změnách v kádru, jo v zimě sice přišly hned tři noví hráči, ale Zarate ani niang nejsou podle mě žádnými velkými hráči co by měli tým posunout o level dál, Niang těch golů letos v AC moc nedal navíc má spíše jen nahrazovat Ighala, který pomalu údajně odchází do Číny, i když na odchodu byli i Penaranda a Oulare formou hostovaček, tak uvidíme jak to s Ighalem bude, ale pro dnešní zápas se spíše počítá se startem Nianga no jsem zvedav každopádně tohle žádné velké změny nepřinese a poslední posila prověřený Premier League záložník Tom Cleverley, ale v Evertonu si prakticky letos nezahrál a tak žádnou velkou formu a přínos si myslím mít též nebude.

Absence mají pak obě strany u domácích Xhaka a Elneny ze středu pole dlouhodobě zraněný cazorla ve středu tak zřejmě nastoupí Coquelin a vedle nej asi Oxlade Chamberlain vzhledem k tomu, že dopředu má Arsenal všechny fit tak Ox nebude mít pravděpodobně tak offenzivní ukoly jako třeba v jiných zápasech a na pozici CM už nastoupil v Arsenalu hodněkrát, tohle si myslím tak výraznou ztratou nebude. Xhaka sice patří od sveho příchodu do základu, ale mnnepřijde mi že by oslňoval svými výkony. Na druhe straně pro změnuchybí oba kraje v tom systemu 3-5-2, který právě tým Mazzarriho hrává a to LB Hiolebas a RM Amrabat, no tyhle absence by mohli být pro hosty možná citelnější než ty u domácího výběru...

Podle mě tenhle zápas Arsenal vyhraje je jasně lepší ccelou sezonu, má mnohem lepší formu 4-1-0 oproti 1-2-2 navíc Arsenal vstupuje do zápasu určitě nabuzený výhrou 0:5 na hřišti Southamptonu v FA CUpu, to ve Watfordu může panovat uplně odlišná nálada po smolné prohře na hřišti průměrného třetiligoveho Millwalu, coož znamená konec v tomto poháru pro tenhle tým... No spíš než otázka kdo yvhraje je tu otázka o kolik podle mě Arsenal dá min. 2 branky, ale kolik jich dá navíc nebo jestli skončí u dvou to radši tipovat nebudu, na jednu stranu dokáží dát ranec branek na tu druhou někdy skončí i na dvou proti slabým soupeřům viz v poslední době Burnley nebo Crystal Palace,kde v obou zápasech dal Arsenal jen dvě branky proti slabým soupeřům level Watford, na druhou stranu dali 5 na Sotonu,4 na Swansea a 3 na Bournemouthu v těch posledních 5 zápasech a dávali tak více branek venku než doma, těžko říci jak to bude dnes v prvním zápase bylo rozhodnuto o půli... No já raději pujdu do tipu na střelce a vybírám hned toho nejlepšího v barvách Arsenalu Alexise Sáncheze, ten už vstřelil letos 15 branek, čímž se dělí o korunu krále střelců v BPL s Diego Costou a myslím si, že tenhe hráč se dostane do nějakých příležitostí dnes a min. jednu by měl proměnit, navíc kope pentle a už v prvním vzajemnem zápase v teto sezoně gol dal, navíc byl se 3 pokusy na branku soupeře vůbec nejaktivnější hráč v tomto směru na place a tak dnes nemohu jinak!!!! Formu má též když dal v každém z posledních 5 zápasů BPL branku....






HLAVNÍ TIP: Alexis Sánchez dá gól@ 1.80 u Obrázek


%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 31. led 2017 18:45:55

Re: Arsenal - Watford

se Sanchezem souhlasím, dneska by to tam mohl dát :) Jen ti chci říct jednu věc, ale neber si to ale osobně. Ono jsem měl celkem problém s tím si tu analýzu přečíst. Tvůj 2. a 3. odstavec je jak jedna věta :D
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 31. led 2017 19:01:07

Re: Arsenal - Watford

:D S tím jsem měl problém i při slohovkách, že jsem neukončoval věty a stále psal čárky, ale myslím že jinak se to číst dá a je tam důležité info k tipu + je vidět že to trochu sleduju snad.
Slohy mi snad v každém ročníku shazovaly známku z češtiny, naštěstí literatura či pravopis na tom byly celkem dobře.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 31. led 2017 19:19:35

Re: Arsenal - Watford

jo to dá :D jen si to v některých místech jsem četl znova, protože jsem se ztratil :D ale jinak info je dobré, to zase jo
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek úte 31. led 2017 21:54:58

Re: Arsenal - Watford

To si tam snad ze mě dělaj prdel v tom Londýně, Arsenal bez jediný střely na bránu v 1. půly X( :ymdevil: X( .
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 31. led 2017 22:43:49

Re: Arsenal - Watford

1:2 KO


Tak tohle byl největší ojeb tenhle rok asi, Arsenal totálně bezzubej a to proti dost slaboučké obraně Watfordu...
Alexis u golu byl, ale pouze s assistencí na Iwobiho.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.187s | 31 Queries | GZIP : Off Livescore