West Ham - Manchester City

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 01. úno 2017 11:27:32

West Ham - Manchester City

Obrázek West Ham - Manchester City Obrázek

1.2.2017 ve 20:45

Zdravím,
včera a dnes jsem dlouho přemýšlel co si dnes zajímavého vybrat, jelikož oba Manchesterské kluby mají celkem slabý kurz a Stoke s Evertonem je nevyzpytatelný zápas. Proto jsem se rozhodl opět o trochu vyšší kurz za cenu rizika, ale myslím, že je to opět reálné.
West Ham se zbavil trucujícího Payeta no a od té doby dokázal 2x plně bodovat a dokonce dokázali i vstřelit několik branek. West Ham má v útoku vysokého Andyho Carrola, který je velice kvalitním útočníkem. Jeho slabinou jsou ale časté zdravotní lapálie. Ovšem teď je zdraví a to je pro nás důležité. West Ham měl velice nepovedený start do sezóny, kdy se nemohli odlepit od sestupových pozic. Tým, který loni skončil na pohárových místech a před takovým týmem například jako je Liverpool. Proto bylo opravdu zklamání vidět West Ham takhle dole. V prosinci už se věci začali hodně zlepšovat a WH měl dokonce sérii 3 vítězství v řadě. Na nový rok ovšem přišli další porážky a vypadnutí z FA cupu právě s City a to poměrem 0:5.
O city se tu asi nemusím dlouho rozepisovat, jelikož každý kdo trochu sleduje PL ví, co je to za tým. Ovšem City z posledních 3 zápasů vyhrálo jen 1 a od Evertonu dostali příděl 0:4. Což je Guardiolova největší prohra coby trenéra. Poté přišla remíza s Liverpoole, ovšem nutno dodat, že City byla odepřena jasná penalta.
Zranění/reprezentace WH: Arbeloa - obránce, Ayew - útočník, Sakho - útočník, Noble - záložník (možnost, že nastoupí)
Zranění MC: Gundogan - záložník, Aguero - útočník (šance, že nastoupí)

City jsou favoritem utkání, ale to byl včera Arsenal taky. West Ham nejsou žádné ořezávátka a klidně by mohli City doma zaskočit a potrápit je. Na druhou stranu zase věřím ve výhru City. Téměř všichni z čela ztráceli a je to jedinečná šance jak se dotáhnout na špici.

Můj tip výhra Manchesteru City a oba týmy dají gól v kurzu 2.69 Obrázek
Naposledy upravil Owenik dne stř 01. úno 2017 11:29:42, celkově upraveno 1
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 01. úno 2017 11:29:22

Re: West Ham - Manchester City

moje dnešní sázky jsou:
West Ham x Manchester City - hosté a oba dají gól 2.69
Manchester United x Hull - oba dají gól 2.2
Stoke - Everton - remíza

jen tak pro inspiraci -8)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 01. úno 2017 22:53:55

Re: West Ham - Manchester City

Bohužel West Ham začal hrát až ke konci a i šance tu byli, ale sliboval jsem si od nich víc....tip KO
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.203s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore